Slovenija
33 ogledov

Zavarovalnina vam ne pripada, ker še niste dovolj bolni

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 09:04 28.januar 2017.

    Kaj ima "invalidska penzija" skupnega z goljufivimi zavarovanji??? Ne ločiš teh dveh stvari?

  • jakec1575 16:55 28.januar 2017.

    pricakujte dvig premij drugih zavarovanj, zdaj ko jim bodo vzeli dodatno zavarovanje. kartelni dvig se bo zgodil. izgovor bo pa vec skod zaradi klimatskih sprememb. kot da za to nimajo rezervacij. v Sloveniji re pogresam resno konkurenco na vec podrocjih. ...prikaži več eno je zavarovalnistvo. Na koncu bomo s tole reformo placali se vec. je treba zbrat denar za lizinge bemflov in druge konjenice jare gospode. Ker oni si zasluzijo tako visoke place. kaj je pa njihova dodana vrednost?? mislim, kaj so v zivljenju zares naredili. Colajo narod.

  • ode 08:30 28.januar 2017.

    Denar, oziroma invalidska penzija, čudežno ozdravi vse bolezni. Zato v gozdu srečaš slepca, kio nabira gobe, hrbteničarja, ko naklada drva na voz, sklerotika na planinski poti...

  • Papaja Popi 08:31 28.januar 2017.

    Katera zavarovalnica je bila to ?Lahko bi povedali !Podobne fore je imela Tilia !Mogoče še katera ?

  • Papaja Popi 08:31 28.januar 2017.

    odeNa žalost je to res.Poznam kar nekaj primerov.

  • stanekos 10:12 28.januar 2017.

    Zavarovalnice niso nič drugega kot legalizirane inštitucije za molžo (krajo) našega denarja.

  • novispenjac 15:42 28.januar 2017.

    kroničnih, ne kritičnih bolezni.

  • Vesna Dolšak 16:50 28.januar 2017.

    Vse zavarovalnice delajo za svoje dobro in ne za dobro zavarovancev, Zato to deljo.

  • Avatar Leon
    Leon 08:41 29.januar 2017.

    Krivosodje odloča v interesu elit in lobijev ,to je menda jasno .

  • Lavdan 09:13 28.januar 2017.

    Če si ne upate napisati imena zavarovalnice, je bolje, da ne pišete nič. Brez potrebe strašite ljudi in blatite zavarovalnice.

  • wolf.ata 11:14 28.januar 2017.

    saj ni treba napisati,vse so enake,premijo za avto plačujem skoraj enako kot vsi ostali,pa vozim 38 let z izpitom plus 1.5 leto na črno,(ker se je takrat to dalo,če si imel denar za avto, leta1976,1977,1978) samo miličnik te ni smel ...prikaži več videti,he,he,no sem pa tudi poklicni voznik,tako,da prevozim kar veliko km/na leto do sedaj brez ene same praske z moje strani,pa sem prišel samo do 50-55% popusta,lahko bi takim dali kak procent dodatnega popusta tam do 70%,zanimivo gre vsako leto premija za kak euro gor,kao škod je bilo veliko,??????

  • wolf.ata 15:51 28.januar 2017.

    bo morala na Eu sodišče,bo takoj rešeno v korist gospe,ne glede kaj piše drobni tisk,ker če ji ne dajo,so pa krivi,ker so jo zavajali ob zavarovanju,pika,300% bo gospa uspel,pa še kdo zraven bi mogoče tu noter pal !!,v Eu to ...prikaži več hitro rešijo,ja,se zavaruješ,potem pa da bi jim še vračal denar,narobe svet

  • wolf.ata 14:27 28.januar 2017.

    ja,panika na zavarovalnicah,sem šel na šalter plačat par dni nazaj Pzz,da sem prišparal 1.05 eura za provizijo (10 položnic x 1.05 pa se pozna) pa se z gos.pogovarjam in pravim,kaj bo ko ukinejo Pzz,pa da vidite me je skoraj napizdila,sem ...prikaži več kar bežal iz pisarne,ja,ne vem kako se izgovarjajo pa jokajo,da imajo veliko škod,da bo premija višja,ker je bila toča in sedaj se podraža avto zavarovanje halo,izgleda,da ni konkurence,se med seboj dogovarjajo,bote kakšen kemični svinčnik dobili ob sklenitvi-obnovitvi zavarovanja,he,he

  • OneCent 09:04 28.januar 2017.

    Navedi enega!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.