Šport /sport/nogomet
54 ogledov

Zavrč s pismom nad Maribor in sodnike

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 22:38 22.april 2016.

    Bla bla bla bla... krajše: za en drek ste in ste pušnili kolikor ste dolgi in široki! Nabutali so vas! Vi pa, Zavrč, selo zaplankano, zdaj poraza ne prebolevate in so zdaj vsega krivi drugi, le vi ne.<br ...prikaži več />LUUUZERJIIIII :)))))))))))) Jooooooj, kakšni luzerji so doma tam v Zavrču... :)))))

  • crniovcar 00:02 23.april 2016.

    žalostno da maribor ki je tako dober ni dal 5 golov v prvem polčasu!!!!!šeled v podalških in celo z igralcem večč ---žalostnops:samo za informacijo za 1x še vedno navijam za MB

  • dusan72 01:00 23.april 2016.

    Sicer kot domačin navijam za Olimpijo, tole tekmo sem pa slučajno spremljal in... MB vas je zmlel. Če vzamemo hipotetično, da je izenačen rezultat v regularnem delu in da sodnik "kroji" zadnje par minut podaljška bi še nekako razumel. Tako ...prikaži več ja pa Zavrč v podaljšku padel za 3 razrede. Ali je razlog pomanjkanja kondicije ali motivacije... naj to presodijo za to poklicani. Zaslužena zmaga MB, brez debate.Me pa bolj skrbi zadnja ogledana tekma Olimpije. Ne na eni ne na drugi strani niso skupaj spravili več kot 4 logične podaje, pa je bila žoga že v OUTu??? Še mi v OŠ (pa je 30 let tega) nismo kar tako nabijali brezveze. Nobene taktike, izdelanih napadov, skratka NIČ. Se bojim, da bo na tak način težko osvojiti lovoriko, čeprav si navijači (vsaj zelenih) to želimo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.