Slovenija
21 ogledov

Zavrnili bi ga, kot v Avstriji

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Specijalec 13:47 05.julij 2013.

    ne saj meni je že skozi jasno, kdo nas diktira...prej nas je Beograd, sedaj nas pa Bruselj, Bruselj pa diktrira Washington. Ampak še nikoli prej pa nismo bili taki hlaci kot sedaj...namesto, da bi se obrnili k Rusiji, (ker smo ...prikaži več nenazadnje Slovani) lezemo v rit Američanom...vojna je že, samo ni v vojaškem smislu ampak ekonomskem...mi bomo pa z Američani "potegnili t kratko" namesto, da bi šli k Rusiji, Kitajski, Indiji, Venezueli, Brazijili itd.( odkriti nasprotniki ZDA), ki so že oz. prevzemajo vodlina mesta v gospodarstvu. Pa še nekaj...a ni žalostno, da se ni noben iz SLO udeležil pogreba Chaveza? samo toliko o tem kakšne lutke imamo v parlemantu...še ne pogreb ne upajo...

  • RD 13:04 05.julij 2013.

    Če bi bil iz Irana ali Severne Koreje bi bil junak

  • speris 13:21 05.julij 2013.

    kam smo prisli? A do sedaj si bil pa spran, da ni tako? Od vedno je tako in ce bo kdo hotu drugace bo vojna!

  • Ecaf Koob 13:38 05.julij 2013.

    seveda je ne bodo obravnali na partijskem zasedanju, bol je važn da je kompanjon Karnerjev Miha na varnem pred amigosi. In drogidilerji na svobodi. Živeli.

  • Specijalec 12:36 05.julij 2013.

    hahaha...kam smo prišli...AMERIŠKI hlapci smo...delamo kot nam rečejo ZDA...pa ne samo mi (Slovenija) ampak cela EU...ne moreš verjeti kako nizko smo padli...SRAMOTA!

  • Igor Đukanović 13:24 05.julij 2013.

    Sram me je, kakšno zunanje ministrstvo imamo. Predlagam, da mu prepolovimo budžet, saj nam uspešno dela le sramoto, medtem ko še nisem slišal pohval gospodarstva, da ga kvalitetno servisira v tujini. Ko berem zgornji članek, me je pravzaprav sram, da ...prikaži večda sem slovenski državljan. (Tudi glede državljanstva EU ni nič bolje...)

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 14:18 05.julij 2013.

    Pa bodi pošten in te dajo jebat.Tipično Slovensko,komu pomagat NE ampak koga zajebatJAAAAAAA,tukaj smo pravi ZDA ritolizniki.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.