Slovenija
16452 ogledov

Zdaj je uradno: Po 15 letih bodo vendarle dokončali ta velikanski projekt

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boschtjan Zupanchich 23:18 15.marec 2023.

    Ni tako velik projekt, samo zakomplicirali so ga tako na Veeellliiikooo ......___ !!!

  • smoljo 17:05 15.marec 2023.

    Končno ,armatura je pa verjetno že strohnela ,pod zemljo ....so dediči končno popustili,ker možakar pač ni ....

  • lojs 18:27 15.marec 2023.

    končno so se zmenili kaj bo padlo v levi žep in kaj v desnega ... dokler ni jasno kakšna bo provizija in kdo jo bo pokasiral, se NIČ ne premakne, NIČ! ... lopovi balkanski!

    • smoljo 18:32 15.marec 2023.

      Kaj imajo tu balkanski lopovi ,če pa je deda ,blokiral zadevo 15 let in njegovi otroci tudi ???

    • crniovcar 18:41 15.marec 2023.

      Tudi za tretjo os bo enako .Ko bodo končali drugi tir se bodo spravili na Koroško seveda ko bo Kolektor ( drugi sct ) prost.

    • smoljo 18:45 15.marec 2023.

      Crni...a veš "sct",je ta izvoz hotel zgradit,pa vrla gospoda na dars in občini in lastnik ,se niso mogli zment ....o politiki takrat pa nebi ...3.razvojna os ,pa je tudi že 15 let prepozno grajena ...

    • lojs 18:45 15.marec 2023.

      pa kaj bi bluziš smolej? kakšen deda?, wtf? kdo je to deda? ... lopovi so, ne pa deda

    • lojs 18:47 15.marec 2023.

      pa kaj ti jaz govorim, smolej, al kaj si že ... "ne morejo se zmenit" AJA? zakaj hudiče se ne morejo ... dej vsakmu 100 jurjev , pa bo zadeva tako stekla ... in kdo je zdej ta kurčev deda ...prikaži več iz pašaluka? jebo te

    • smoljo 18:48 15.marec 2023.

      Lojs ,če ne veš bodi raje tiho ...deda (star premožni možakar ),je lastnik zemljišča na katerem je bila namen izgradnje izvozne rampe na celovško cesto iz šentviškega predora ...tk da ne mi na pamet ti bluzit

    • lojs 18:50 15.marec 2023.

      pa ti si mi res en bedak, kakšen deda, ne me jebat ... lahko se jebemo, ampak mi ni do tega ... "star premožni možakar" who da fak ... noro, kaj so nekateri sposobni izumit ... svaka ti čast DEDA!

    • smoljo 18:53 15.marec 2023.

      No ko si tolko brihtn ,pa povej zakaj se ta rampa ni zgradila,ko se je gradil šentviški tudel ,no da te čujem bumbar ....a ti se hišo pokažem ,kje je stanoval ta možakar ???

    • lojs 19:25 15.marec 2023.

      po privat parcelah delajo nezakonito kanal c0 al kaj je že, kej je pa tam kakšen deda, razen lastniki parcel ... hmm, če čudno da se lopovski strojani niso uprli ... ja res je, tam začuda ni nobene bajte in ...prikaži več famoznega DEDA, ki bi nasprotoval, razen kmetov lastnikov, ... ampak kdo jih sploh jebe ? no povej ti majster deda, da čujem

    • smoljo 19:37 15.marec 2023.

      A ti znaš brat ,al si nepismen ,o čem je debata,kaj zdaj mešas nek kanal z izvozom ceste .... a ce si butl pa bod bult...

    • lojs 19:43 15.marec 2023.

      ja to tvoje pisanje je čista blesarija in ČISTA NEUMNOST ... zakaj pišem o tem kanalu? zato, da ti mojster dopovem, da se dela tam kjer se hoče in kar se hoče ... kaj tebi ni jasno? ta tvoj deda ...prikaži več je neka izmišljena oseba (lahko da obstaja, nek čiča) in dej si že enkrat dopovej mojster tole: "OD VSAKEGA JAVNEGA PROJEKTA IMA NAJMANJ NEKDO KORIST!" ... nič se ne dela, zato, ker nekaj folk rabi, ampak ker nekaj kapne v žepe nekaterih ... a ti še vedno ni jasno?

    • smoljo 20:17 15.marec 2023.

      Ne da se mi s tabo raspravljat,ko še članka ne znaš prebrat ...by the way ,sem bil takrat na licu mesta ,kjer je ta izvoz in "deda(star ata ,dedek,nono,star fotr ),nas stran napodil in rekel da na njegovi zemlji pac ...prikaži več nebo se gradilo ,... tk da raj drži lape ,če nimas pojma o čem se piše ...zdaj se mi pa spuci dov

    • lojs 20:37 15.marec 2023.

      bom odnehal, verjetno je ta famozni čiča že poniknil, tako, da se končno lahko celo nekdo približa ... evo, vse ti verjame, čeprav ti nič ne verjamem ... blef , ampak tud men je dost ... hvala za sodelovanje, lahko noč

    • jakec1575 20:54 15.marec 2023.

      v sloveniji manjka kar lepo število gradbenih delavcev. to pa zato, ker so jih 20 let izkoriscali, zdaj preskocijo slovenijo. in pol si morajo slovenski gradbinci posojat delavce za razlicna gradbisca. vmes pa kaksno gradbisce tudi stoji. kratkovidnost zabitih slovenceljnov.

    • Boschtjan Zupanchich 23:23 15.marec 2023.

      Točno To , Jakec : Zabitost kratkovidnih Slovencev, ki pa se je ujela Edinole na Pohlepu !!! ! !!! Ker, če zabiti Slovenci ne bi bili tako pohlepni, bi svoje stare gradbene majstre normalno plačevali, ne, pa da so večina ...prikaži več zaslužka pridržali zase, tako jim tudi gradbinci ne bi uhajali in naposled vsi - ušli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.