Slovenija
53543 ogledov

Revoz bo množično odpuščal

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:30 20.januar 2022.

    Koliko je že država zmetala denarja za Revoz? In zdaj ? Bodo Francozi vračali to pomoč? Butale.

  • bobubob 16:14 20.januar 2022.

    Pa ravno, ko nam gre tako odlično, kot pravi vlada. Ampak n'č bat, bo vlada zanje nastrgala še ducat milijončkov, po stari praksi, pa bo.... In to Francozi, mar še niso slišali, da smo predsedovali?

  • Avatar Leon
    Leon 16:28 20.januar 2022.

    V meni zdej prebuja spet puntarski se duh Marskteru vidim monu, k žre zastonj moj kruh Jn nikdar nč ne dela, ku samo iz kruha drek Ma, čakte, čakte, pršu bo zlati srednji vek An takrat ku spet pride tisti ...prikaži več zlati cajt Ne skrbte, znou orodje si bom pravu najt' Sem se moderniziral, sekirce nimam več Ma tudi z motorku bi padla glava preč.......lalalaalal

  • Albatroz 18:36 20.januar 2022.

    Niso problemi samo z dobavlivostjo polprevodnikov, avtomobilska industrija noče iti naprej z tehnologijo in uporabljati prevoznikov novejše generacije ki jih je več kot dovolj

  • jakec1575 20:48 20.januar 2022.

    Jansa pravi, da je dela vec kot delavcev. naj zdaj to tudi dokazejo.

  • mph2 18:30 20.januar 2022.

    Če pa se bo Zavod za zaposlovanje vključil, potem pa smo rešeni. V praksi pa verjetno ena najbolj nekoristnih državnih ustanov ever. Bi morali dobit plače izključno bazirane na uspešnosti dela.

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 16:57 20.januar 2022.

    Janša,Počivalšek, Šircel?

  • xxx 22:45 20.januar 2022.

    Saj zato so postavili za direktorja enga podgorcka, ki bo itak kriv za vse. Sam on še ne ve tega.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:53 20.januar 2022.

    Avtomobilov ni toliko kot je povpraševanja, dela pa ni. Tukaj nekaj ni ok!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.