Slovenija
46242 ogledov

Zdaj je uradno: Vlada napovedala veliko sproščanje ukrepov

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • timja 15:35 11.februar 2021.

    kaj pa policijska ura?fašisti nam je ne mislijo ukinit in bodo prehiteli makarone v času wwII, grazie

  • astibo8020 15:03 11.februar 2021.

    Kaj pa tisti, ki se drenjajo v vrsti za testiranje, ali rabijo opravljen test?

  • igorgeus 14:42 11.februar 2021.

    priporočam, da počakamo do nedelje, ker se lahko še vse spremeni

  • la 14:40 11.februar 2021.

    sledi še eno zaprtje v kratkem pol bo pa že poletje ,mal počivanja,jesen se pa pripravite na hudo plandemijo ,že zdaj rešilci na polno delajo v žalah bo pa peč vsak čas razneslo od kremiranja trupel,pride pa še huje zdaj na vrsto

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 23:00 11.februar 2021.

      Mi nimamo tako bujne domišljije in tako umazanega uma, da bi lahko predvodeli kaj trenutna vlada vse še pripravlja za nas.

  • jakec1575 15:46 11.februar 2021.

    Itak. Pust je vlado glavni praznik. Poleg prikljucitve avstrije nemciji

  • Avatar jate
    jate 15:25 11.februar 2021.

    a seveda pust se bliža...pol bodo kuj zapli vse

  • PAPAJApopi 16:11 11.februar 2021.

    Bedaki in konji ! ! ! Pa mi naj eni in drugi oprostijo, ker žalim njihovo ime. Pa nehajte že z blokado. MORILEC KALIMERO - GO HOME ! ! !

  • Avatar jezeran
    jezeran 18:07 11.februar 2021.

    Dobra, v druge občine od ponedeljka naprej, v petek bodo pa spet vse zaprli :P. Tako da se raja ja ne bo mešala med vikendi

  • Avatar jate
    jate 22:47 11.februar 2021.

    hm,naj pomislim a bodo tudi swinger klube odprli

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:06 11.februar 2021.

    Evropa zaostruje ukrepe, boji se novih sevov, mi pa spet ravno kontra. Dajmo vse odpret, družimo se, pojdimo na smučanje za zimske počitnice, pustimo otroke v šolo za par dni, dajmo, naj bo vse naše. Po počitnicah pa bodo spet ...prikaži več zastraševali z nekimi hudi visokimi številkami okuženih. Pa nas bodo spet malo zaprli in nam žugali, mi smo bili tako prijazni, vse smo vam omogočili, vi pa se parih ukrepov niste mogli držati.

  • Avatar MS
    MS 15:49 11.februar 2021.

    Merklova se je v sredo 10. februarja podaljšala vse ukrepe za zajezitev novega koronavirusa do 7. marca ==> Janša ukinja omejitev gibanja na občine, sprošča omejitev na regije, dovolil je zbiranje do 10 ljudi, v šole se vračajo razredi osnovne ...prikaži veče šole in dijaki 4. letnikov. Na fakultetah lahko potekajo izpiti, lahko se izvajajo seminarji v skupinah do deset študentov. Odpira tudi servisne dejavnosti in trgovine!

    • timja 16:38 11.februar 2021.

      povej mi kaj majo v naši soseščini ne mi vlečt skoz neke države na katere mejimo...mi lahko dobimo virus iz aut, it ali hr...jebe se men za nizozemsko in slične

    • timja 16:38 11.februar 2021.

      ne mejimo sem mislil

    • Avatar MS
      MS 17:23 11.februar 2021.

      timja, na kitajsko meji le 5 držav a iz wuhana se je virus rzširil po vseh 232 državah na svetu!

    • Avatar MS
      MS 17:28 11.februar 2021.

      Notranji minister na tiskovni konferenci vlade omenil tudi informacijo, da naj bi bilo nekaj Slovencev na smučanju v Avstriji okužeih z južnoafrškim sevom novega koronavirusa. timja a je dovolj?

    • timja 18:40 11.februar 2021.

      ems glej iz wuhana ni prišel direkt k nam...verjetno ti je jasno od koga smo najbolj eksponirani! je pa res da sem si vme s že prebral kdo vse ima policijsko uro...ki se mi zdi močno pretiran ukrep glede na ...prikaži več smrtnost manjkšo od 0,1 %...vsak pa ima svoje kriterije, kaj je zanj dosti ali malo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.