Slovenija
8957 ogledov

Izpoved: "Zdajle sedim na WC-ju v službi in mi solze tečejo nekontrolirano"

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gandi123 15:07 24.september 2021.

    Totalna državljanska nepokorščina in bojkot vsega, kjer zahtevajo PCT. Bencinske črpalke so že odprli, pa še marsikaj bojo.

  • pravičnik77 15:33 24.september 2021.

    medecinska sestra, nehej jokat. žena po cepljenju že drugi dan leži ker se ne mora sestavit, v zdravstvenem domu se zdravnice ne da doklicat, na maile ne odgovara, jebe se vam vsem. dobesedno. v ambulanto pa razen zdravih ljudi niti ne spuščate

    • krucefiks 07:36 25.september 2021.

      Točno tako,klici so jalovi,mail sploh kot da ne obstaja,po pravilih pa tudi ne delajo,Hipokratova prisega ki jih veže je postala brezpredmetna,tako da naj neha jokat ,ker bo še huje in tokrat ima narod prav ,dovolj je zatiranja ljudi,zdaj ali se ...prikaži več borite ali pa JJ da plačo in doma ležite in se sebi smilite

  • dd 16:00 24.september 2021.

    Jaz jočem že 10 let, ker so me zdravniki zašuštrali. In? Nobenega ne briga, zdravniki živijo v "raju", z velikansko plačo, jaz pa komaj životarim.

    • kapibara1 09:36 27.september 2021.

      tOŽI SE MEDICENSKI SESTRA ! ne DOHTAR ! nJEGA BRIGA ZA TEBE ! Si mu samo št. na kartonu

  • becar 13:37 24.september 2021.

    Čisto preprosto. Malo preberi zakonodajo, ustavo, spoznaj da je tvoja delovna naloga nezakonita , prenehaj preverjati PCT in boš videla, kako bodo ljudje nenadoma prijazni. Pacienti zahtevajo samo svoje pravice, ki jim jih točno TI v tem primeru kršiš.

    • Avatar R_D
      R_D 13:41 24.september 2021.

      A ti še nisi spizdil v Srbijo?

    • Ender3 18:38 24.september 2021.

      becar, postavi se v njeno kožo, takoj boš spoznal, da je preobremenjena, izkoriščana, samo orodje in tampon med odločevalci in zdravniki, ki so na varni razdalji pred uporabniki, bolniki. Biti v prvi liniju za takšno mizerno plačilo, ni moralno, ni ...prikaži več sprejemljivo, je za javno obsodbo in razmislek. Če bo porušen ta temelj zdravstva, potem se nam slabo piše.

    • krucefiks 07:44 25.september 2021.

      Ender3 ,sestre imajo problem,zato pa naj se bori ne pa joka,Ignoriranje zvonenja telefona ni delo in ne pomeni da imajo delo.Vse večkrat videno,telefon zvoni v nedogled,sestre pa ne počnejo nič ,ker tudi pacientov ni.KO enkrat čakaš v čakalnici in čakalnici ...prikaži več pred ordinacijo ure in ure imaš cajt opazovat ,pol hitro pogruntaš da je nervozna ker mora rit premaknit

  • Ender3 18:56 24.september 2021.

    Omenjeni, neimenovani priporočam to, kar njihov sindikat, zbornica, zveza niso sposobni organizirat, da zaščiti svoje članice in člane. Od 17.05 minute dalje, druge rešitve v tem sistemu ni ! https://youtu.be/XJX-687ABBQ

  • rd2dmk2 20:17 24.september 2021.

    zdej jebete proti cepilce. za vse so krivi.. tudi da pa mora medicinska sestra delat vse zgoraj našteto .. a so proti cepilci ji naložili da dviga telefon, dela triažo, prenaša doktorju zapiske , itd, itd.. v pogodbo o zapislitvi ...prikaži več naj pogleda, sindikalista naj pokliče, in gre domov , dokler ne bo urejeno, da dela to, kar je po pogodbi. kaj bo zdej jokala in stokala, pa se zgovarjala na pacinete.. te šele boli, posebej tiste, ki 10 dni hodijo od enga do druzga dohtarja z razlitim slepičem.

  • Avatar jate
    jate 17:43 24.september 2021.

    daj nehajte jočkat,da lahko izgubiš službo itd...če ne zdržiš več pridi delat v turizem in gostinstvo za minimalca mi zmeraj rabimo delavce...in itak da je izmišljena zgodba. ja STAVKAJTE,jok ne pomaga le VILE KOSE

  • vzev 06:52 25.september 2021.

    Zdravniki zaprisežejo Hipokratovo prisego, zato bi se morali požvižgati na te neumne PCT pogoje in začeli delati normalno. Ne pa se skrivati v svojih ordinacijah, pa reševati težave po telefonu. Marsikdo sploh ne gre več k zdravniku zaradi vseh teh neumnosti.

  • eminenca 22:15 24.september 2021.

    a še kar sedi na wc -ju ? ... ko bo zaključila sedenje na školki , lahko spremenite naslov članka ... recimo "nič več nisem na wc-ju"

  • eminenca 13:23 24.september 2021.

    sedi na školjki in to celo brez maske, po sliki sodeč, ki je nabrž fake ... ja to je pa nedopustno

  • Pepe007 15:26 24.september 2021.

    Dejansko jim ni lahko. Proticepilci so pač ljudje z nižjim IQ-jem. Taki pa so običajno nesramni že po naravi. Ni naključje, da je v severnih državah, ki so bolj razvite in prebivalstvo očitno tudi bolj pametno, precepljenost mnogo višja kot ...prikaži več na Balkanu. V zadnjem letu sem celo obiskal zdravnika, kar prej nekaj let nisem. Nobenih težav, ob naročeni uri sem bil tudi na vrsti. Mogoče je covid in PCT naredil nekaj izboljšave in prepričal kakega hipohonderja, da ostane doma. Sigurno pozitivno.

    • Ender3 18:46 24.september 2021.

      Pepe007 👎👎🖕🖕ti si že po subjektivnem pisanju zelo pozitiven....trol z vprašljivim IQ jem.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 06:25 25.september 2021.

      Pepe007 a sem jest lahko tvoj prjatu, ker si tko pameten, al pa vsaj rad bi se te dotaknu, ker takšni ljudje pa res niso prav pogosti v naši državi?? Se vid, da si ljubitelj polpismenih ljubiteljev twitota in njegovih ritoalpinistov!

  • pbr1 14:28 24.september 2021.

    Tudi same so krive za nastalo situacijo. Nočejo se cepit in s tem rušijo vse napore za zajezitev virusa. Govori o 800 evrih plače, še dva mesca nazaj je imela pa dvojno plačo.

    • miha91 15:55 24.september 2021.

      Nočejo se cepiti in imajo prav. Neznano cepivo proti neznanemu virusu, ki do zdaj sploh še ni bil izoliran. Smrtnost je 0,15%, pri gripi 0,14%. Zdravstveno osebje je zdaj na udaru in točno to SDS (NSDAP) hoče. Treba je prepovedati ...prikaži več SDS, tako kot je NSDAP prepovedana v Nemčiji.

    • pbr1 09:28 25.september 2021.

      A je tvoje starše kaj sram, ko imata takega debila za sina?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.