Slovenija
38764 ogledov

Počitnice na Hrvaškem odsvetujejo

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Detel5ica 12:55 23.april 2021.

    Hrčki prilagajajo podatke,spremljam okužbe po županijah. Kmalu bosta Istra in Dalmacija popolnoma varni. Vse za turizem,čeprav bodo virus potem izvozili,tudi v Slovenijo.

    • popokatopetl 13:15 23.april 2021.

      A misliš da pri nas pa podatkov ne prilagajajo? Trenutno je v bistvu zastavljeno tako, da virus mi izvažamo njim. Za velikonočne so naši na vse kriplje zavirali izvoz turistov, zdajle uradno "odsvetujejo" ampak pogoji so v podporo HR turizmu.

    • pravičnik77 13:23 23.april 2021.

      seveda naši tud peglajo rezultate, kr narnkrat -50%....pa jade... še mercator ne dat tok popusta... do septembra bodo lajal, kok je v sosednjih državah okuženih, septembra pa Slovenijo obarval v črno, vse napol zaprl, ker za dejansko zaporo nimajo jajc ...prikaži več in to je to... in kriva bo Hrvaška...

  • alen009 12:48 23.april 2021.

    Na Kanarcih pol Slovenije.

  • mcelin5 15:06 23.april 2021.

    Glede na stanje na Hrvaškem moraš bit res bumdar da tja rineš. Pa mi lahko dajate minuse mam tri kolege iz Rijeke ki so na respiratorju že dober teden pa so vsi mlajši od 40 let.

    • grega4 16:44 23.april 2021.

      Alo bumbar, ti samo ostani zaprt, da slucajno si nebi dovolil sploh skoz vrata pogledat....mimogrede, ja na teh jebenih aparatih so ljudje oz doloceni pacienti vedno bili, le da se corona najbolj splaca, cin cin cin...ajd ne jebi in lep vikend

    • pravičnik77 17:23 23.april 2021.

      mcelin5... mam tud jaz v primorsko-goranski prijatle... noben še okužen, pa so malo starejši... tako da ne nabijat, vsak se bo zase odloču in tako je prav. Tud Šter bi lahko bil malo manj paranoičen

  • pravičnik77 12:39 23.april 2021.

    še eno strašenje vlade. pa dejte nam končno dihat... sej junij boste vse ukrepe ukinili, ker boste tudi vi hoteli na morje, pa ne slovensko

  • alen009 14:25 23.april 2021.

    dajte malo dlje od nosa pogledati.....

  • milan243 16:00 23.april 2021.

    Cro ima ta vikend WRC rely toplo morje hladno pivo---- me ne boste prepričal da ne grem dol!!!!! ITAK ne hodim čez mejne prehode je drugih poti zadosti pa še hitreje je in ni kolon!!!!

  • darja19 16:38 23.april 2021.

    Ma kaj zdaj zopet, sem se vrnila iz Rovinja, super je, Istra je rumena, kulturno greš na ribe in pir in se nadihaš morskega zraka al se mormo spet na ketno dat, dovolj je bilo

  • miho 19:36 23.april 2021.

    Verjetno tudi s poletjem ne bo nič. Južno od nas je že topleje, pa je še vedno zelo slabo. :(

  • milan654 14:04 23.april 2021.

    ta vlada samo straši narod in naj takoj otstopi

  • Kmodri 18:11 23.april 2021.

    Meje na jugu neprodušno zapret. Sicer bo v začetku jeseni totalni lock down v Sloveniji.

    • valter4 22:45 23.april 2021.

      Zapri se ti v klet pa vzami s seboj paleto mask, v naprej za dve leti se cepi takoj, pa ostani skrit in zaprt v kleti, pa ne hodi ven nikakor, aja pa ne pozabi TVja se vzeti da slucajno ...prikaži več ne zamudis takih in podobnih novic

    • Kmodri 10:07 25.april 2021.

      Hrčkar,..

  • milan654 14:04 23.april 2021.

    ta vlada samo straši narod in naj takoj otstopi

  • rd2dmk2 20:32 24.april 2021.

    žal slovenski turistični delavec ko vidi turista, ki k njemu pride, kot priložnost da ga obere do kosti in za povrh še proda vse njegove organe. s takimi podražitvami po pojavu korone naj kar sami gostinci se med sabo požrejo, ...prikaži večjo, mene ne bojo. glede hrvaške, pa je en kotiček, kamor si želim. samo jih rabim še ene 8 da si lohk jo prvoščim. sam ker je tam mir in pozaba, da je še robinzon imel več luksusa, ne bo nikogar. jest pa še nisem zadel jack pota.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 00:08 24.april 2021.

    Slovencem lačnim žuriranja in gostilniškega posedanja se bo pri sosedih itak odpeljalo. Denar bodo na Hrvaškem pustili, domov pa virus prinesli. Vlada naj bi odprla pri nas nastanitve, spodbudila folk, da koristi naše turistične kapacitete, pa bi ubila več kot ...prikaži večt dve muhi na en mah.

  • Urška Bergant 17:49 24.april 2021.

    Zspirajte sami sebe, ne hodite čez mejo bog ne dej, Hrvati so kužno, vi svoje bone morate ponucat😄

  • Dusan21 21:29 23.april 2021.

    Jasno sprano nebo, torej, jasno, na hrvaško ne gremo, in s tem se moramo sprijazniti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.