Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
20607 ogledov

Zdravnica jo je gladko zavrnila

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
    križar 16:25 20.avgust 2018.

Predno se lotiš seksa z klošarji/kami vedi,da je cena za vsak f..k visoka!

• borut08 18:26 20.avgust 2018.

Kaksno kuverto bi pa sprejel.Zdravniki so eni veliki laznivci,mene na dializi SB.Celje ze tri leta vlecejo,da se ne morem uvrstiti na cakalno listo,leto in pol sem skoraj delav preiskave za transplantacijo potem pa niso poslali dokumentacije naprej v UKC.Lj in ...prikaži več tudi po pritozbi pri strokovnem ditekturju nisem nicesar dosegel saj drzijo skupaj,zato sem podal ovadbo kjer pa jo na PP.Celje niso hoteli sprejeti in sele po MNZ.so jo sprejeli.Tko nasa postkumunisticna Slo.dela z drugace mislecimi!

Leon 12:56 20.avgust 2018.

Zdravniki morajo biti najprej ljudje in šele nato državni uradniki ,ki odločajo o življenju ljudi glede na plačane prispevke . Spomnite se zgodbe izolskega bolnika in streljanja . To imejte vsak dan v glavi ,ker se lahko vsakemu film utrga .

• Boben76 19:13 20.avgust 2018.

Vse pa ne more bit zastonj. kam pa bi prišli. Če je zaskrbljena je 100 km v eno smer mala malca... Ne smemo bit tako razvajeni

• Komentirajte

Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.