Slovenija
1758 ogledov

Zdravnik Ivan Radan pravnomočno oproščen

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 20:14 06.maj 2020.

    Zadnjo besedo bodo imeli svojci žrtev . Nikoli več ne bo kot je bilo .

  • Friderik1950 22:57 06.maj 2020.

    Kaj jaz vem?. Vedno, ko sem videl Radana in bral o sodbah se mi je nekako smilil. Nisem razumel, da butasto tožilstvo ne razume, da obstaja ta svet, pa še en svet, pa smiselne humane odločitve, pa nesmiselni nehumani zakoni, ...prikaži več, pa razumni pravniki, pa nerazumni papirnati žrtev žejni pravniki, pa angeli teme in angeli svetlobe. Budale so leta mrcvarili ubogega dohtarja, brez da bi razumeli ta svet in dejanja, ki jih morajo preganjati in tista, ki jih morajo zagovarjati ali pa vsaj pustiti bogu.

  • Kredo 00:27 07.maj 2020.

    A niste spremljali sojenja? Kakšni svojci žrtev? Žrtev ni bilo, so bili bolniki, za katere se je po besedah svojcev ta zdravnik maksimalno potrudil. Eden redkih! Dokazano je bilo, da je bilo zdravljenje skladno z najboljšo medicinsko doktrino!

    • Avatar Leon
      Leon 06:51 07.maj 2020.

      Podobno kot žrtve Korona virusa ? Koliko jih je dejansko umrlo zaradi COVID 19 ?

  • Avatar Leon
    Leon 06:52 07.maj 2020.

    Čas je za sarkazem .

  • sam50 07:44 07.maj 2020.

    Zdaj si bodo pa pošteni odvetniki kar podajali Radanovo kljuko za zastopanje pri odškodninski tožbi proti državi.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.