Zdravje /zdravje/aktualno
18693 ogledov

Zdravniki obsodili izjavo priznanega slovenskega farmacevta

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 15:52 01.september 2020.

    Končno en ustrezen in prompten odgovor zbornice. Vsi, ki dajejo tovrstne izjave za javnost morajo nositi odgovornost za izrečeno, četudi je zgolj osebno mnenje ali stališče.

  • suineg78 20:17 01.september 2020.

    Si predebel, len, odvisnik od alkohola ali drog? Imas zaradi tega srcno zilne bolezni, visok pritisk itd? Placaj sam! Seveda ne. To je dober biznis za farmacevte. Zakaj bi potem sam placeval zdravljenje za Covid? :)

    • Avatar vec
      vec 21:37 01.september 2020.

      Smrad smrdljivi, ko te je foter naštepal je bi dober, ko je zbolel pa ko ga jebe ane ?

    • suineg78 21:49 01.september 2020.

      @vec. Z veliko gotovostjo lahko zatrdim, da ne znate slovensko ali pa samo ne znati prepoznati bistva mojega pisanja. Vse dobro!

    • Avatar vec
      vec 22:02 01.september 2020.

      Ne napisal sem točno to, kar te boli, mater ljudje vplačujejo dodatno zavaravovanje celo življenje, ko pa bi zboleli pa naj si vse plačajo sami. Seveda država naj poskrbi da bolani ozdravijo, za kaj pa plačujemo vse to. Mislm oz. ...prikaži več. vem da bi folk delal razlike, aha bil je na dopustu v CRO, fakoff naj sam plača zdravljenje. Ma ne gre tako to je fašizem in to čisti, malo dlje od taborišč za obolele ki so se nalezli na Hrvaškem

    • Avatar vec
      vec 22:03 01.september 2020.

      , Bosni ipd, uglavne v Tujini. Ampak naslednji mesec, bo nekdo reku, ej kaj pa te ki so bili na špici v Lj ali Lentu v MB, naj tudi te plačajo sami ? En mesec kasneje pa VSI, fkoff to ni način.

    • suineg78 12:25 02.september 2020.

      Ok. Ocitno se nisva razumela. S svojim komentarjem sem hotel pokazat na absurdnost/idiotizem tistih, ki sedaj zganjajo paniko in bi vsakemu, ki se ne zeli cepit zaracunali zdravljenje. Kaj pa ce mene, ki se ne zelim cepit okuzi nekdo, ki ...prikaži več se je cepil? Koga lahko tozim? Farmacevte ne morem. Niso odgovorni. :) Vse dobro!

  • suineg78 20:19 01.september 2020.

    "Strokovnjaki" iz zbornice. K transparentnosti boste najvec prispevali, ko boste zahtevali, da se varnostne studije cepiv ne proglasijo za poslovno skrivnost in pozvali k spremembi zakona, ki proizvajalca cepiv zavezuje k odskodninski in kazenski odgovornosti ce cepivo povzroci poskodbe. Do takrat pa TISINA!

  • SonnyBlack 17:39 01.september 2020.

    ta farmacevt ma cisto prav...ker je koronavirus laz laznivo dejanje politikov globalno dalec... jasno jim je lahko da se nebo dal skoraj nihce cepit...vsaj prostovoljno ne,ppd prisilo pa se manj..in zakaj bi se dali cepit? zaradi korone?buahaha,ce pa je korona ...prikaži veča laz...in to cepivo ke se vecja laz... ljudje ne se bat ne korone in ne cepiva,ker je vse izmisljeno... s rt bs tem polotikom ki to korono vsiljujejo in nas posiljujejo s temi svinjarijami

  • stromar 09:33 02.september 2020.

    jaz sem za cepljenje in me nič ne moti kdor se ne, samo ne potem jokati, ko so ošpice in podobne že izkoreninjene zadeve, katere so zaradi pametnjakovičev, zopet na pohodu

  • Avatar Leon
    Leon 06:43 02.september 2020.

    Izjava je bila v stilu farmacije . Denar je sveta vladar . Vseeno jim je oni živijo v svojem svetu .

  • bogdan76 20:07 01.september 2020.

    Menda se lahko okužijo tudi rdeči talibani zakaj ne poskosijo prostovolno ali se jih prime ali ne.

    • Avatar Leon
      Leon 06:47 02.september 2020.

      bogdan76.....ti si tudi že cepljen .

  • jakec1575 21:59 01.september 2020.

    V bistvu vsem, ki dvomite v covid, zelim, da zbolite za covidom. ne asimptomatsko. ker potem ogrozate druge. z vsemi simptomi. fibrozo pljuc, strdki, da se boste pol se 3 mesece jebal z raznimi zdravili. cimprej cimvec, tem bolje. ker ...prikaži več virus na vaso zalost obstaja in ljudje trpijo posledice po okuzbi. prej ko boste obcutili na lastni kozi, prej bomo nehali poslusati pravljice. Ja stevilke so nizke. treba se je vprasati zakaj.

  • Zikollino 19:25 01.september 2020.

    https://m.vecernji.hr/vijesti/uznemirujuci-video-djevojka-se-pozalila-na-nesnosne-bolove-lijecnici-joj-kroz-usta-izvadili-zmiju-1428197 OBJAVLJENO 01. 09. 2020, vir: Večernji list

  • joze95 17:11 01.september 2020.

    Ko zdravniška zbornica obmolkne v primeru, ko zmešani levičarji trdijo, da je korona virus umotvor Janše, ko se zberejo med 1000 do 5000 ljudi vsi skoraj brez mask, je taista zbornica tiho, ker ji ideološko paše da se delajo demonstracije ...prikaži več levičarjev. Ko pa nekdo po vseh teh novinarskih izpadih pove pravo besedo pa hop ne njega. Zakaj spoštovana predsednica ne povzdignete glas čez Potrča (se še zmeraj bojite poslanca ali imate enako mišljenje!!!). Kako prozorne so Vaše izjave !!!!

    • Avatar Leon
      Leon 06:46 02.september 2020.

      joze95....ti si že cepljen .

  • asmas1965 15:40 01.september 2020.

    prav je povedal.Tudi tisti štarši ,ki nočejo cepit svojga otroka naj plačajo zdravljenje ampak ne samo svojeg temveč vse potencialne.vsekakor pa otrok ,ki ni cepljen nima kaj iskat v vrtcu

    • moder 16:06 01.september 2020.

      kakšen pa je postopek v nasprotnem primeru? kdo odgovarja če bi slučajno šlo kaj narobe? saj pa vam še ob nakupu aspirina podajo farmacevti opozorilo, da ne obstaja zdravilo brez možnih nezaželjenih stranskih učinkov. Kdo pa takrat nosi odgovornost in ...prikaži več odgovarja, ko ne gre vse po predvidevanjih? me zanima še vaše mnenje iz druge plati kovanca,...

    • Avatar ovca
      ovca 16:10 01.september 2020.

      Moder,ne bos ga docakal. Za dolocene ima kovanec samo eno stran 🙂

    • kontrahan 16:22 01.september 2020.

      Vse to je zraslo na zelniku vemo koga, ki hoče, da bomo v zdravstvu postali taki kot ameri. Se že vse dela v tej smeri. Na žalost.

    • blayo 17:07 01.september 2020.

      asmas, kaj pa če se cepiš pa vseeno zboliš in nadalje nevede okužiš še 100 drugih? Kdo pa potem to plača? Proizvajalec cepiva? Oziroma kar ta farmacevt sam?

    • Božidar Dinič 17:42 01.september 2020.

      hujši kot DOLFA

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.