Zdravje
518 ogledov

Zdravniki opozarjajo: Tega ne počnite pred seksom, ker je nevarno

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Harrison 07:38 14.maj 2017.

    Tale iz slike, mi ravno ne deluje kot, da bi se ravno kar dala dol :) Morda pa le, v pisarni.

  • nergač 20:14 13.maj 2017.

    take oslarije lahko prebereš samo v žurnalu 24

  • Papaja Popi 19:22 13.maj 2017.

    Ne me basat !

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 22:22 13.maj 2017.

    Vzrok za okužbo je neuravnovešeno telo, ne pa vaginalne bakterije - te lahko v vsakem trenutku prehajajo v sečevod, če bi hotele. In zdej se bo našlo kup osebkov, ki bo verjelo temu članku, bodo hodili polulani po ...prikaži več seksu okrog ali pa bodo šli na WC, čakali pol ure... pol se bodo pa že tolk ohladili da ne bo nič. No, rezultat zna bit potem to, da gre moški pa kar k drugi, ki ni brala tega članka ali pa se ji zdi bedno temu verjet.

  • jozicamurn 22:58 13.maj 2017.

    Samo strašijo ljudi brezveze, do sedaj je bilo vse vredu pred tem in tudi po tem, sem ženska in vem da temu ni tako in osebno mislim da želijo narediti bakterofobijo kjer bomo rojevale in na svet spravljale alergične na ...prikaži več prah asmatike in ostale pomehkužence. A farmacevtski industriji primanjkuje denarja? Kaj nam bodo sedaj ponudili kot rešitev? Samo zginte prosim s tem marketingom. Čisto nič nam ni manjkalo do sedaj in tudi ne bo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.