Slovenija
1033 ogledov

Zdravniki podrli rekord

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • andrija 15:42 13.februar 2024.

    in se še pohvalijo da se zaradi njihove stavke niso podaljšale čakalne vrste

  • sandi76 19:13 12.februar 2024.

    Stavka najbolj plačana kasta v državi. Na seznamu 50 najvišjih plač so skoraj vsi zdravniki. In oni so tisti, ki hočejo še višje plače in to na plečih bolnikov, ki niso ničesar krivi. Hipokratova prisega se je očitno spremenila v prisego kapitalu.

  • Pierre 13:56 12.februar 2024.

    Zdravniki, moja nona je rekla da, ima palica DVA konce, pa da vsaka rit enkrat pride na sekret...

  • Kmodri_ 18:20 12.februar 2024.

    Vau, Me prav zanima kako globoko bo dno, kisi ga kopljejo? Sodeč neskončno...no, dokler se zdravstvo ne sesuje, kar je njihov cilj!

  • SamoResnica 08:26 12.februar 2024.

    Nelogično je, da v Sloveniji štrajkajo tisti, ki imajo visoke plače, ne tisti, ki jih nimajo. Jaz bi jim dvignil plače, ampak vsem za 20 EUR, ne za 10%. Vsi imajo ista usta, vsi dobijo isti znesek! Ne da na ...prikaži več koncu tisti, ki imajo veliko, dobijo še več.

  • leonardo 08:45 12.februar 2024.

    Ko gledam fotografije stavkajočih si vsakokrat mislim: Le kako so ti mladi ljudje nasedli starim krepcem in se borijo za njihovo bogatenje. Le zakaj? Dovolj so si nagrabili, saj na drugem svetu ne rabijo denarja ali pač? Jim ga bodo ...prikaži večo nažokali v krsto za lepo pot kot faraonom pijačo in jedačo?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.