Slovenija
46 ogledov

"Že dva dneva ne dobivamo elektrike po nižji tarifi"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 11:26 23.januar 2015.

    Pravijo da ročno vklopijo drugo tarifo..kje je tleke pol problem..ja pa res večji strošek,ker ni druge tarife..poglejte koliko ur druge tarife uporabljate in razliko v končni ceni porabe druge tarife..velik prihranek..v bloku pa poniči ne semš prati, ker ti polcaje ...prikaži veče pošljejo za vrat..

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 23:59 23.januar 2015.

    poteza kako zaslužt še nekaj ekstra evrov. pač ugodiš tistim k se pritožjo ostalim pa po volji preklapljaš na višjo in nižjo tarifo. podobno kot pri izdelkih ki jih potem "umaknejo" k jih 1% kupcev sploh vrne. Pač nared štalo ...prikaži več pa tistim k grizejo nasiti, pri ostalih si pa profitiral. Ekonomska računica.

  • nepomembna 12:13 23.januar 2015.

    Ker vsak mesec zapisujem in javljam stanje, sem lahko ugotovila, da je pri meni stanje števca na nizki tarifi stalo najmanj od 1.12.2014. Poraba šla vsa na visoko tarifo. Dala pritožbo, ki jo še rešujejo. Vsa poraba je tekla na ...prikaži veča visoko tarifo. In danes sem zgotovila, da je končno (verjetno ravno danes) začela teči poraba tudi na NT (porabiljeno 1 kw).

  • 4krogci 12:40 23.januar 2015.

    Zakaj nebi smel prat ponoči?? Je zvok tuširanja glasnejši od večine strojev med centrifugo, seveda pod pogojem da je stroj postavljen tko kot treba in da se ne vozi po prostoru. Sam si zvecer notr naložm nastavim čez koliko ur ...prikaži več naj se uklopi in ko okoli 5h ustanem lepo stroj zaključi in dam susit preden grem v službo. Če se mi pa pride kakšna soseda pritoževat ji pa odgovorim, naj sama vrze v smeti vse čevlje z trdo peto, saj ko gre po stopnišču je kot da bi spustil konje po njih!

  • kapibara 13:19 23.januar 2015.

    Saj ti ne pride sosed-a na vrata, pokličeš 113, te obiščejo na podlagi prijave..in hopla še položnica za JRM zraven, v višini cerka 100 eur- (polovička).. :-(

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.