Od sredine jeseni do sredine pomladi pa sodrga uživa v nedelu, sedaj pa bodo zabušavali na račun previsokih temperatur, saj delavcev skoraj ne vidiš. Ob koncu del pri Kozini je bilo omenjeno, da bi po planu dela morala biti končana… ...prikaži več že novenbra 2025. Za zamudo najverjetneje ne bo nihče odgovarjal, so se in se še verjetno bodo vsi mastili z za nedelo sklenjenimi bogatimi aneksi!
Nedopustno je, da ob vsakodnevnih zastojih na celotnem avtocestnem križu, DARS računa vinjete.. potovalni časi so dostikrat na ravni parnih lokomotiv ali konskih vpreg v časih Austroogrske..
Dars ne rabi nič opozarjat.tako je non stop.
Od sredine jeseni do sredine pomladi pa sodrga uživa v nedelu, sedaj pa bodo zabušavali na račun previsokih temperatur, saj delavcev skoraj ne vidiš. Ob koncu del pri Kozini je bilo omenjeno, da bi po planu dela morala biti končana… ...prikaži več že novenbra 2025. Za zamudo najverjetneje ne bo nihče odgovarjal, so se in se še verjetno bodo vsi mastili z za nedelo sklenjenimi bogatimi aneksi!
Pri nas imamo istem probleme, do vaškega kafiča tri minute nazaj pa pet ur.
Nedopustno je, da ob vsakodnevnih zastojih na celotnem avtocestnem križu, DARS računa vinjete.. potovalni časi so dostikrat na ravni parnih lokomotiv ali konskih vpreg v časih Austroogrske..