Avto
1765 ogledov

Zelena luč za enotno cestninjenje

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 10:54 23.november 2018.

    Še sreča da sem si kupil kolo.Tole evropsko lizanje riti mi gre že pošteno na kurac. A si lahko vsaj rit obrišemo brez vednosti Alko Junkerja in črne vdove Merklove.

  • McClain 11:26 22.november 2018.

    No, 10 dnevna v Avstriji pa le 9 evrov. Pa še digitalna bo obstajala, kar je super praktično.

  • Pepe007 08:15 23.november 2018.

    Jasno je, da nam, ki se veliko vozimo po avtocestah, ni v prehudem interesu, da se vinjetni sistem nekoč (pred našo upokojitvijo) ukine. Ampak .... Infrastruktura mora biti narejena za konice. In tu vsako vozilo nekaj prinese. Prav bi bilo, ...prikaži več da cestninjenje to upošteva že danes. Nagrajevati tiste, ki pripomorejo, da se vozila razporedijo v času, ko je prometa manj. Denimo vožnja skozi karavanški predor cenejša ponoči, ko je manj prometa, dražja ob poletnih sobotah. Zaradi špic je druga cev nujna.

  • McClain 11:24 22.november 2018.

    mene ne zanioma prilagajanje sistemov cestninjenja, ampak c ena. Ni proiblem enkrat na leto kupiut se avstrijsko vinjeto, čle le ta stane 85 evrov. problem bo, ko bo vsaka fura čez Avstrijo 30 evrov, a ne Bulc??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.