Svet
4383 ogledov

Zelenski: To je najbolj tvegana stava, kdor stavi na to, bo vse izgubil

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 13:37 23.april 2022.

    Zelenski je plačanec ZDA s prihodki okrog 100 milijončkov dolarjev mesečno in si seveda želi, da se vojna še zavleče.. Prej je mirno gledal ko so njegovi nacisti pobijali in posiljevali po Donbasu in se mu je jebalo za sporazume ...prikaži več Minsk 1 in Minsk2, sedaj pa blebeta neumnosti iz dneva v dan..Obnaša se kot mali Hitler in bi rad ukazoval celi Evropi. Naj raje zagotovi mir, če so vojaško nepismeni, kreten podkupljeni, zadeti..

    • Avatar luckyss
      luckyss 13:38 23.april 2022.

      https://t.me/InsajderSLO/20#:~:text=%3Cscript%20async%20src%3D%22https%3A//telegram.org/js/telegram-widget.js%3F18%22%20data-telegram-post%3D%22InsajderSLO/20%22%20data-width%3D%22100%25%22%3E%3C/script%3E

    • jakec1575 14:04 23.april 2022.

      Vsi rusi v eni drzavi. Kje sem to nazadnje slisal??? Aja srbija do tokia. Miloseviceva mantra.

    • Avatar luckyss
      luckyss 14:09 23.april 2022.

      Glede na uradni status nacističnih Azov enot v ukrajinski vojski, bi bilo morda bolje, če odpreš Hitlerjev "Mein Kampf", ti bo bolj koristilo glede spoznavanja usmeritve Ukrajine in tudi EU..

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 09:19 23.april 2022.

    Zelenko se igra z Evropo in nami, nej se on rajš drži mahanja s kurcem po klavirju, tko nam vsaj ne dela škode, dela jo samo svojmu kurcu in tko naj tut ostane!

    • Friderik1950 09:51 23.april 2022.

      Posluš: 'Forum na netu ni ošterija kjer lahko vsak hepan govori kar mu pride na pamet. Ti pa včasih take stresaš.... Mejduš, še najboljše bi blo, če bi molčal.' (Privzeto iz filma 'Ne joči Peter')

    • ico8 09:59 23.april 2022.

      Izgleda, da imas dlgoletne izkusnje z taksnim igranjem, pri tebi seveda samo na mini otroski klavir... Pa nehaj nas ze gnjaviti z tvojim drugim "ksenija7" nickom!!!

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 10:07 23.april 2022.

      A je vama zgorej že kdo povedal, da je Zelenko navaden nazzi pizdek, ki upravlja z EU komisijo, ki ni vredna, da jo pes po..ka!!

    • PaPajapopi 10:37 23.april 2022.

      Srbjanski bobnar53 pojdi v matjuško rusijo in Putkotu malo njegovega...

    • rd2dmk2 10:42 23.april 2022.

      glede na izjave generala , bi lahko pomenilo da če bi se ducat rusov v sloveniji začelo na glas dreti da jih zatirajo ljudje okoli njih da bi tudi k nam prdveli osvoboditelji.. pa ne pozavit mimgrede, kako so nedavno ...prikaži več nazak neli madžarski zemljevidi se ponujali svetu. pe nataki da je budimpesta na meji, ampak je madžaqr namakal noge v jadranu. skor.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 12:55 23.april 2022.

      Vas bom jesen povprašal, kako se vam je priljubila ljubezen do kurcomahalca in pomanjkanja nafte in plina, ko boš po stanovanju pulil ven parket, da se boš lahko ogreval!!

    • ico8 14:44 23.april 2022.

      Glede na, v tvojih inteligentnih komentarjih, tvojo ljubezen do kurcev, ti ne bo nikoli hladno, saj si ga verjetno vedno zulis, seveda pred sliko JJ-a!

    • rd2dmk2 15:02 23.april 2022.

      dokler je na pokljuki še kakšna smreka mene zeblo ne bo.

    • Idioti 09:29 24.april 2022.

      Ico 8 A se nisi obesil ! Poslal sem ti dokaz nasproten tvojemu blebetanju , seveda s pogojem da se po onjegovem ogledu obesiš ! Mene bi bilo sram , še naprej blebetati neumnosti !

  • Idioti 09:26 24.april 2022.

    Če bi bili novinarji seznanjeni z zgodovino teh krajev samo 100 let nazaj , bi pisali komentarje kot se spodobi. Tako pa praktično ni enega pravega , pa še iz tistega , kar se bo zgodilo bralcem predstavljate kot SF. ...prikaži več. Zapomnite si tole za vse večne čase :UA je RUSIJO VOJNO STRATEŠKO OGROZILA ! Imejte to vedno v svoji buči , pa boste točno vedeli , kaj bo Rusija storila ! Jaz to vem od 6 dne , ko UA armadi ni uspelo narediti vojnega prevrata ! Rusija samo udejanja ustni dogovor iz Kubanske krize

    • Idioti 09:44 24.april 2022.

      Nadaljevanje : in zato se USA ne bodo nikoli , še enkrat nikoli direktno vmešali v ta spopad . Ukrainske marionete , bodo pa ostale s porušeno ampak dejansko porušeno državo . Ko bo pa RF vojno obkrožila ostanek UA ...prikaži več , se bodo pa USA umaknile , ker teren ne bo več strateško zanimiv in pacifiziran , na stanje 1 policaj 1 pištola če bo UA spoloh imela še za eno pištolco gnarja ! Gospodarstvo je fuč , kdo bo hranil 22 milj. ukraincev ? Ženske pa spremenili v prostitutke za en sendvič !

  • leonardo 15:21 23.april 2022.

    Vsak od nas ima svoje mnenje glede Ukrajine. Ravnokar sem prebral, da EU Ukrajini spet pošilja milijone. Koliko od teh milijonov se prime zelenskega in koliko odstopi "lačnemu ljudstvu". Evropo bo Ukrajina izčrpala, dokončno pa Rusija izžela zaradi plina in ...prikaži več nafte. Pravijo, da mora EU podpreti te reveže Ukrajince, jaz pa mislim, da bi morali Zelenskega zapreti in kaj hitro bi bilo konec vojne. Dobro za nas in dobro za Rusijo. Amerikanec pa naj ostane tam kjer je.

  • Dusan12 09:58 24.april 2022.

    Drugi teden dobi Ukrajina dodatno humanitarno pomoč, tokrat ne o hrani, re imajo peeveč, police v rtgivinah ne kažejo pomanka ja, tokrat jim pošiljamo 54 tankov, 2460 ton odpadnega železa, v zameno za to železje pa bomo od Nemcev dobili ...prikaži več za pol bataljona štirikolenikov, Slovenski nesposobneži vodijo ta posel že od Velike noči, to pa vem jz prve roke., samo% so ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.