Magazin /magazin/vip
91 ogledov

Ženske si želijo, da ne bi bili geji

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • NejaS 17:15 24.avgust 2013.

    Štekam. Prav je, da se opozori (pravzaprav imam to za našo dolžnost), ampak počnimo to strpno. Sem vidla naslov, me je raz... potem sem pa prebrala in ugotovila, da govori o tem, da je ženskam žal, da nimajo šans. Sem ...prikaži več pa spremembo naslova dojela kot priznanje napake, kar je tudi nekaj vredno (z malimi koraki k cilju - ta novinar bo morda naslednič pomislil, kakšen vpliv ima njegovo pisanje). To sem hotla rečt :).

  • kr87 13:55 23.avgust 2013.

    tudi sama sem zgrožena že z izbiro naslova članka,ki javnosti sporoča da je to nekaj hudo narobe in z vprašanjem: "morda si kdaj premislijo?" kakor da je to stvar izbire. avtor tega članka po mojem mnenju ne izkazuje nobenega spoštovanja ...prikaži več do istospolno usmerjenih in sama vidim da na nek način izraža svojo diskriminatorno naravnanost do drugače spolno usmerjenih...

  • Orb 14:36 23.avgust 2013.

    Naslov je popravljen, ampak to še vedno ne izniči homofobičnega priokusa. Zraven pa še vedno piše, da jih je škoda... zakaj že?

  • NejaS 16:09 23.avgust 2013.

    Oh, no, ne vse tako dobesedno vzeti - ženskam nam je žal, da niso strejt, ker bi obstajala potencialna možnost, da bi jih kdaj seksualno zanimale. Vsaj jaz sem to tako dojela (ampak mislim, da nisem homofobna, ker ne mislim, ...prikaži več da so geji kaj manj, da bi se moral spremenit, niti se mi ne zdi nič posebnega, da bi se poročali in imeli otroke - res ne vidim povezavo teh dveh stvari s spolno usmerjenostjo). Je prav opozorit, ampak militarno obnašanje v nobeno smer ni prav zdravo.

  • VSK 16:15 23.avgust 2013.

    Edino pravilno! In tale novinar je prava pi.kica da je šel spreminjat naslov!!!Seveda je škoda! Vsakega normalnega je škoda... da postane nenormalen!!!Pejte se vi šupkat nekam drugam!!

  • Orb 18:32 23.avgust 2013.

    Neja, to ni več prvotni naslov, ki je bil: "Slavni, ki ne bi smeli biti geji", zraven pa pripis, da jih je škoda.

  • Oxxo 11:31 25.avgust 2013.

    VSI ti si bolan... s svojim razmišljanjem...

  • Orb 13:06 23.avgust 2013.

    Ne morem verjeti kako lahko nek novinar napiše tako homofobičen naslov. In zakaj ne bi smeli biti geji? Ker so lepi? Ali ker so slavni? Torej so geji in lezbijke lahko samo nezanimivi in povprečni grdavši? In zakaj bi jih ...prikaži več bilo pa škoda? Dragi (ali draga) BG, če hrepeniš po nekomu izmed njih te moram razočarat, noben od njih te ne bi. Pa ne zato ker je kar je ampak ker si nezanimiv(a) povprečnež.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.