Zdravje /zdravje/aktualno
19340 ogledov

Izpoved bolnice: Zdaj pa dovolj, to ni več normalno!

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dd 08:01 07.september 2020.

    Pa o nesposobnosti in neznanju zdravnikov, bi se lahko tudi na veliko razpisalo. V času pandemije bi se lahko dodatno izobraževali in sledili novim znanstvenim odkritjem, pa ne. Raje čvekajo, pijejo kavo in cingajo nogo.

    • simona32 13:45 07.september 2020.

      Mnogo zdravnikov po svetu se je že izpostavilo, a mediji ne poročajo..https://www.youtube.com/watch?v=mncnHe5MQQ8

  • Silva Drevensek 08:24 07.september 2020.

    pobrati jim koncesije,če hočeš biti privat doktor naj bo to samoplačniško,z napotnico čakaš pol leta ali pa še več,če pa plačaš pa si takoj na vrsti,kje vam je tu logika,zdravniki se bogatijo na račun bolnikov,sramota za naše politike ki so bili na vladi

    • Gandolf 15:06 07.september 2020.

      Jebiga dohtarji so se začeli obnašati kot nasi novi "kapitalisti" in politiki. Moto: Malo delaj in glej kaj se da ukrasti.

    • Avatar darklord
      darklord 17:10 07.september 2020.

      naši politiki ne poznajo čakalnih vrst.....

  • munja 09:36 07.september 2020.

    Še zdaj ne vem, s čim se ukvarjajo družinski oz. splošni zdravniki v času, ko sploh ne moremo do njih, razen po telefonu. Po telefonu ti postavijo diagnozo, napišejo recept in te pošljejo v lekarno brez, da so te sploh ...prikaži več pregledali. Kakšno je to zdravstvo, kam to pelje??? To ni več normalno!!!!

    • Avatar praufo
      praufo 12:21 07.september 2020.

      to pomeni, da delajo daljnisko , to pomeni , da so napredovali ... dobili so novee sposobnosti in že po glasu postavijo diagnozo ... nimaš kaj , mojstri so

    • Avatar praufo
      praufo 12:44 07.september 2020.

      seveda je manj pravic, kaj si pa mislu da bo prnesu NWO ... fašizem je bil še blagi, počak še mau

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 09:07 07.september 2020.

    Ranocelnikom je izključno za korona dodatek,ki se šteje v težkih €,pacienti so samo nebodigatreba osebki,ki motijo mir in spokojno9st ordinacij in čakalnic!Razfukat tole bando ranocelniško,tko,kot francosko skupščino,da bo enkrat mir in se ne bojo preseraval in jamral kolk majo dela ...prikaži več in kako so boščki,pizde pokvarjene!

    • mph 12:50 07.september 2020.

      Delajo kot jim naroči trenutna oblast, sicer reskirajo kazni.

  • sandi76 09:55 07.september 2020.

    14 dni se že prijavljam k osebnemu zdravniku za napotnico, pa ne dobim nobenega odgovora !

  • leonardo 11:26 07.september 2020.

    To ni več normalno. Ja že precej časa to ni več normalno. Čivkamo, jamramo ampak žal je to glas v puščavi. Dokler v zdravstvo ne bo nekdo prinesel trnove metle in naredil red, bodo ljudje umirali zaradi brezvestnih zdravnikov - šintarjev.

    • Naklonsky 12:36 07.september 2020.

      Zdravniki niso krivi, pač pa vodstvo.

    • simona32 13:50 07.september 2020.

      Tudi navadni ljudje bomo enkrat rekli, da nismo bili krivi. A bili smo orodje za njihove bolne načrte.

  • fiston 16:23 07.september 2020.

    No ja,jaz sem do longete že leta nazaj prišel težko, na srečo nisem bil zavarovan takrat. Ne vem,ali sem roko zvil ali kaj nategnil v zapestju. Enostavno nisme mogel ključa obrnit, niti vezalk zavezat. Pa oni majmun me pošlje slikat, ...prikaži več pa pravi ni nič zlomljeno. Sem mu rekel, da to vem, ker lahko 15 kg držim v roki,pa me ne boli. Potem mi je rekel na koncu naj držim roko pri miru kakih 14 dni, pa sem mu rekel, da za to ga ne rabim in naj vrne denar. Potem je pa rekel: Dobro, ti bom dal pa longeto.

    • fiston 16:24 07.september 2020.

      Do osebnega zdravnika je bilo pa tudi težko priti. Mi je že pred leti rekla, da me lahko vzame samo če sem zdrav, ker drugače nima časa. Sranje je bilo že prej, zdaj ko je korona, je to sranje samo izbilo na plano.

  • Avatar Marjan Ješovnik
    Marjan Ješovnik 12:57 07.september 2020.

    Vso priznanje zdravnikom in osebju ,ki se je izpostavila pri virusu. Večina ostalih zdravnikov ,predvsem v ambulantah,pa prava sramota za zdravstvo. Pol življenja so se usposabljali za takšne primere, potem se pa poskrijejo kot podgane. Če bi se Teritorjalci ,za ...prikaži veča čas agresije tako obnašali, še zdaj ne bi imeli samostojne države.

    • Gandolf 15:09 07.september 2020.

      Vejel ali ne so danes ljudje bolj prepričani v obratno.

  • bogdan76 09:11 07.september 2020.

    Prinas je vsak drugi zdravnik že po komentarijih sodeč jih je dosti brez dela ,kaj se drenjate po ambulantah stopite vstik stemi na forumih.

    • blayo 12:55 07.september 2020.

      Covid, vidim da si slabo prebral patent, ki ti je stopil v glavo. Na osnovi svoje nepismenosti si si v svoji glavi ustvaril napačno sliko...

  • Avatar Marsinolla
    Marsinolla 00:45 08.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.XLady.fun

  • Janez 06:51 08.september 2020.

    V zdravstvu je dovolj ljudi, samo so slabo organizirani in plačo dobijo če kaj delajo ali ne, zato se delu izogibajo. Ko bo njihova plača odvisna od dela in dobre organizacije bo naenkrat ljudi dovolj in čakalne vrste se bodo ...prikaži več skrajšale. Poglejte no kako imajo zdravstvo organizirano v Avstriji in Nemčiji!!Sem na lastne oči in na svojem primeru ugotovil, da znajo biti dosti bolj učinkoviti in tudi prijazni.

  • joze95 11:46 07.september 2020.

    Izpoved Kordiša: Mi imamo odlično javno zdravstvo. Če kdo ne verjame se naj prepriča in ugotovi koliko ljudi čaka v vrsti pred javnimi ambulantami. To je isto kot v Venezueli po TOMIĆEVI: Da je hrane dovolj na preričajo dolge vrste, ...prikaži več ko ljudje čakajo v vrsti. Prav popotnica za komunizem sredi Evrope.

    • blayo 12:51 07.september 2020.

      To nima nobene zveze s komunizmom. Poglej si Kubo za primer - eden najboljših zdravstvenih sistemov na svetu.

    • mph 12:51 07.september 2020.

      Dejansko imamo odlično javno zdravstvo, se je izkazalo povsod po svetu kakšna katastrofa je privatizacija. Drugače pa se za ukrepe zahvali svojim desnosučnim. Marsikateri so potrebni, ampak tukaj zganjajo paniko zaradi same panike in imajo metadonarja na najbolj napačnem mestu.

    • Decko 20:19 07.september 2020.

      A ti sploh veš kaj komunizem? Veliko bolše kot diktatura ki jo uvaja vaš domobranček albanček

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.