Hahaha, to me spominja na mojo pokojno mamo.... Na viču pri gimnaziji se ji je zaletel en gospod zadaj in je prišla domov z vizitko, seveda trgovine ne pa z njegovimi podatki.... Ni pa imel sreče, ker je pri Noni… ...prikaži več parkiral in šel jesti in so ga policisti našli.... ''Pa tako vljuden in fin je bil'''... je razlagala mama...
...neznana voznica je bila oblečena v zeleno obleko... ja to bo pa zelo v pomoč. Pa kaj je bila ta, ki je oškodovanka,gluha in slepa, da si ni zapomnila niti znamke avtomobila??????????
Hahaha, to me spominja na mojo pokojno mamo.... Na viču pri gimnaziji se ji je zaletel en gospod zadaj in je prišla domov z vizitko, seveda trgovine ne pa z njegovimi podatki.... Ni pa imel sreče, ker je pri Noni… ...prikaži več parkiral in šel jesti in so ga policisti našli.... ''Pa tako vljuden in fin je bil'''... je razlagala mama...
...neznana voznica je bila oblečena v zeleno obleko... ja to bo pa zelo v pomoč. Pa kaj je bila ta, ki je oškodovanka,gluha in slepa, da si ni zapomnila niti znamke avtomobila??????????
Bilo kuda, kamera svuda!