Svet
27254 ogledov

Zgražanje pri sosedih: zdravniki ob truplu plesali in peli

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri_ 19:21 14.april 2024.

    Sem delal obdukcije pa nikomur ni prišlo, da se ne bi kdo nespoštljivo obnašal! Bili so le komentarji, da je imel srečo, da se ni zavedal kaj ga je doletelo!

    • luccifer 19:23 14.april 2024.

      kmodro perje je delal vse, mislim, da je kmodri sedel na hipersoničnemu kinžalu in meril hitrost, kmodro perje je stručko za vse vrste pijančevanja in drogiranja.

    • Ender3 21:20 14.april 2024.

      luccifer na tebi opažam učinke janezovega hipersoničnega maloumja🚀..Ali pa morda učinek soka, s pretečenim rokom uporabe. Za kaj bolj trdega pobič še nisi dozorel. Odgovor komentarju pa je močno konfuzen..

    • Ender3 21:24 14.april 2024.

      Kmodri_ za razliko od tebe smo imeli mi na obdukciji največ dela z brisanjem nosu. Zaradi draženja hlapov formaldehida. Za to pa imamo sedaj svobodo in 💃👯

  • Pierre 19:08 14.april 2024.

    Sošolec je študiral medicino in je med vajami iz patologije sedel na krsti ter jedel burek, je bla lih ura za malco...

    • luccifer 19:20 14.april 2024.

      A on zadrogiran pernati levak, ki je vgriznil v lulcija mrtvaka ker je mislil, da drži hrenovko v roki.

    • Ender3 21:03 14.april 2024.

      Hudič, si lahko bolj primitiven..Deležen si prave sektaške vzgoje. Pohvala gre tudi staršem za takšen nevzgojen primerek..

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 18:49 14.april 2024.

    Jaz pa mislim, da je bila to psiholosko sprostitvena metoda, da postane obdukcija rutina brez empatije, stresa in fobije. Ne, ni lahko dnevno rezati trupla in odklopiti doma vse obcutke.

    • luccifer 19:18 14.april 2024.

      Mislim, da si ti zadrogirana, pijana pernata levakinja, ki jo je pamet že zdavnej zapustila, če si jo sploh kdaj imela.

    • Ender3 21:29 14.april 2024.

      ajda👍 to postane rutina, nekaterim celo poklic in dnevno opravilo..Ampak do vsakega trupla moraš imeti najprej spoštovanje in pieteto šele potem vse ostalo..

  • Željko 08:45 15.april 2024.

    Tisti ki nikoli ni delal z trupli, poškodovanimi in tako dalje ne more vedeti kako je. To kar so počeli so počeli zato ker so to stvari katere jim pomagajo da dajo težke stvari ven iz sebe ker drugače te ...prikaži več to uniči. Tudi v Sloveniji je med reševalci, zdravniki in gasilci tako imenovan črni humor kateri ti pomaga da daš hude situacije ven iz sebe. Paziti moraš le da ni poleg nobenega civila ali da te ker idiot snema.

    • linlina 15:01 16.april 2024.

      Do neke mere te črni humor res razbremeni, ampak to, kar so tukaj delali je pa totalno nesprejemljivo. Me zanima, kako bi se počutili, če bi vedeli, da pri obdukciji njihovih staršev plešejo.

    • Željko 07:26 18.april 2024.

      Črni humor, humor in govor o konkretni situaciji npr o mrtvemu je edina varovalka. Kot je tebi v tvojem poklicu tisto ki opravljaš samoumevno je enako njim z trupli. Človek se navadi na to. Tudi vojak najbrž po 100 človeku ...prikaži več ki ga ubije ne čuti nobene empatije. To smo ljudje žal

    • linlina 13:05 24.april 2024.

      Sem v tem poklicu in dobro razumem črni humor, videla sem umreti veliko ljudi, videla svojce ko so jokali, zato nimam opravičila za takšno početje.

    • Željko 15:11 24.april 2024.

      Tudi sam sem v tem. In je veliko črnega humorja ki ga navadni ljudje nikakor ne bi razumeli.

    • linlina 15:45 24.april 2024.

      Eno je črni humor, drugo pa plesati peti in navijati glasbo. TO NI ISTO. Se opravičujem za velike črke, ampak ni odebeljenih črk.

    • linlina 15:53 24.april 2024.

      In če si res v tem in se ti to zdi normalno, si mogoče zgrešil poklic. In še enkrat povem, razumem črn humor, tudi jaz sem ga kdaj uporabila, ampak tudi ta ima svoje meje.

    • Željko 17:20 24.april 2024.

      Za enkrat svoje delo rad opravljam vendar čustev in empatije do umrlih že davno ni več. Kot sem dejal in to je resnica. Ko človek nekaj dolgo počne se tega navadi ker taki smo. Če se bo doktor vsakič sekiral ...prikaži več ko bo nekomu povedal da ima samo še dva meseca potem ga bo v kratkem pobralo.

    • Željko 17:21 24.april 2024.

      Svoje delo jemljem kot vsako drugo delo.

    • linlina 21:36 26.april 2024.

      Ni treba, da jočeš ob smrti neznancev, vsaj malo spoštovanja pa tudi ne škodi. In vesela sem, da te ne poznam.

    • Željko 06:08 27.april 2024.

      Očitno ne veš kaj govoriš

    • linlina 16:23 27.april 2024.

      Dobro vem, kaj govorim in kakšno mnenje imam o tebi, zato ne mislim nadaljevati te debate.

    • Željko 08:43 28.april 2024.

      Se strinjam s tabo. Najprej zaključi vsaj srednjo šolo potem pa poskusi komentirati ker so ti stvari neznane oz je žal v današnjem času da vsak vse ve.

    • linlina 15:24 28.april 2024.

      Amen🙄

  • Avatar Suli
    Suli 10:29 15.april 2024.

    Ali res niste zmožni komentirati vsebine članka? Psihične težave se rešujejo drugje pa brez zamere.🤔

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 06:37 15.april 2024.

    Pri nas nekateri že dolgo plešejo,vse od kovid norije!!!

  • borut08 20:25 14.april 2024.

    Pri nas pa ti po ukazu politike oz.drzave namerno škodujejo,če si preglasen in kritičen do politike oz.oblasti in države ter zlorab institucij in korupcije v vrhu politike.Takovso mi namerno v UKCL unicilibtransplantirano ledvico z neustrezno imunnosupresivnobterapijo ter opustitvijo zdravljenja.Vzppredno pa ...prikaži več je država prav tako zlorabila institucijo psihiatrije ter mi pripisali diagnozo psihoza oz shizofrenija po transplantaciji ledvice,da me prikažejo nevredostojnega govorca.FB.InstBorut Zabret

    • Ender3 21:10 14.april 2024.

      👍Borut še nisi spoznal, da ni vredno govoriti, da se srečen, ker svet je nevoščljiv in ne tožiti o nesreči, ker svet je neobčutljiv..Te pa razumem in spoštujem. Vem pa, da zaradi njihovih napak ljudje tudi umirajo..

    • borut08 12:34 17.april 2024.

      Vi pa ste hinavci prve vrste.Kot prvo želite,da molcim in kot drugo želite,da vse svinjarije,ki jih počne politika oz.država in družba prevalim na enega zdravnika in za vse obtožil njega,ko pa so vsi delali po ukazu politike oz.države,da si opere država roke.

  • Gandi123 09:47 15.april 2024.

    Ob gornjih komentarjih mi gre dobesedno na bruhanje! Kletne 🐑🐑🐑 izkoristijo vsako priliko, da pljuvajo po pernatih živalih. Verjetno še ponoči sanjajo 🕊🕊🕊.

  • Idioti 12:55 16.april 2024.

    A je vojne v UA konec ali samo zmaguje tisti , ki vam ni všeč ! Živela majka Rusija in car Slovanov Putin ! Dol z Plavo in Belo gardo , znanimi Slovenskimi izdajalci !

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 08:40 15.april 2024.

    tisti, ki se odločijo za darovanje lastnega telesa za zdravstvene zabave jim je pomojem že tako vseeno kaj bo z njimi. Katoličani imamo težave z nespoštljivim ravnanjem, kakšnim levakom je pa vseeno, če ga vržejo na gnoj. pol lahko tud ...prikaži več plešejo. s takimi nizkimi plačami druzga itak ne morš počet....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.