Svet
3233 ogledov

Zimo bomo prebili ob takšnih ukrepih

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lojs 15:49 30.september 2022.

    ni pomembno kako bomo preživeli zimo in naslednje leto, važno je samo to, da eu uvaja sankcije rusom , mi moramo to sprejet, pa makar crknemo, cena ni pomembna ... začeli bodo s cenzuro medijev, potem pa sledijo še hujši ...prikaži več ukrepi nam državljani eu ... usa bo to samo opazovala in se nam na skrivaj smejala ... folk je res glup in dolgo časa rabi, da pride do tega spoznanja, včasih prepozno

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 15:57 30.september 2022.

    No razkošna decembrska razsvetljava pa bo kljub varčevanju svetila v vsej svoji potratnosti. Jaz naj imam pa ogrevanje na 18stopinj??? Butale.

  • Avatar luckyss
    luckyss 16:48 30.september 2022.

    Po moje določeni narodi v EU tega ne bodo mirno požrli...Ni vsak narod glup kot slovenski, ki po cankarjevsko nastavlja hrbet Bruseljskim gospodarjem..Nekateri so celo tako zarukani, da temu ploskajo tam po kleteh..svojat..

    • lojs 17:00 30.september 2022.

      imamo levo oblast, pa naj ona začne z uporom, če si upa, da ne bodo samo kleti ... tako kot je narod glup so tudi politiki, to si pozabil

    • Avatar luckyss
      luckyss 17:07 30.september 2022.

      Hja, naša oblast sicer lahko gre po Orbanovi poti, bomo pa državljani potem goli in bosi..Bruseljski vampirji komaj čakajo, da raztrgajo kakšno nepomembno članico v opomin drugim..Protestirati je treba proti centru oblasti in ne proti lakajem...

    • lojs 17:10 30.september 2022.

      na češkem to že počnejo, mislim narod , žal pa pri nas še ni dozorele kritične mase, ker se preveč ukvarja sama s sabo

  • kapibara1 17:47 30.september 2022.

    Enwergetcke krize NEBI BILO, če jo nebi umetno delali !!!

  • Avatar jezeran
    jezeran 15:43 30.september 2022.

    Jebi ga, jest jo bom povečal, edino če mi država kupi 5T pelet. Pa naj vse počepne. Če pa mislijo kaj v omarici šarat se bom pa na črno priklopil

  • bobubob 14:16 30.september 2022.

    Vera Evropcev se krepi - samo še čakam, kdaj nam bo lajnova zapovedala samobičanje, njeni slovenski hlapci pa bodo kontrolirali prenos direktive v izvajanje...? Takoimenovani desni bodo najglasnejši in najzvestejši izvrševalci, levaki pa bodo, kot vedno, oportunisti....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.