Vizita za živali /vizita-za-zivali/novice
488 ogledov

"Živali so zaradi žeje pile urin"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:20 08.november 2015.

    Ja no..lepo da smo drugim vsaj pri nečem za zgled....seveda se o tem ne bo tako veliko govorilo kot o slabih novicah. Potem pa ni čudno da toliko mladih zapušča državo.

  • s.i.k. 15:16 08.november 2015.

    . vsako živalco cenim bolj kot vse inteligentne IQje skupaj

  • h3o 08:21 08.november 2015.

    ali izvajajo v sloveniji barbarski halal za musliće?

  • Žirafa 13:13 08.november 2015.

    A res? Nimaš česa bolj pametnega za napisati?

  • McClain 13:41 08.november 2015.

    zaradi denarja jim je vseeno za zivali. Tega je po svetu ohohoj. ne vem kako bi lahko temu naredili konec, če še razvite nacije kot so Japonci pobijajo delfine tako da tolcejo po njih ko jih zberejo v jato in ...prikaži več majhen zaliv. Ne moreš verjet.

  • McClain 13:42 08.november 2015.

    vprašanje če je res tako. prevečkrat kje na samem vidim ob hišo privezane pse brez vode, zažrto verigo v dlako, ni še bil dlje ok koćr kolikor je dolga veriga, lahko tudi samo meter in pol...

  • maresem 14:12 08.november 2015.

    Ja, žal je res tako.

  • maresem 10:35 08.november 2015.

    Dal bi jaz urin piti vsem tistim kretenom, ki nehumano ravnajo z živalmi, pa ne samo to, še kaj hujšega, da bi me sanjali celo življenje. Naj pocrkajo vse gnide, ki trpinčijo živali in to v mukah.

  • marabunta 14:15 08.november 2015.

    človek je itak največje zlo tega sveta, brez spoštovanja ostalih, brez sočutja do trpečih in brez najmanjšega sramu, ko je govora o živalih.....skrbimo le za svoje egoistične riti in gremo tudi preko trupel, koga briga ....

  • Avatar Bianca Zvorc
    Bianca Zvorc 19:14 09.november 2015.

    Ponoosna sem da sem veganka 24 let že in bom ostala veganka s celo družino do konca življenja zaradi zdravja, etike in ekologije. Ne vem zakaj ni še celi svet veganski... Ljudje cvetimo/smo super zdravi na rastlinski prehrani, živali ne ...prikaži več trpijo ter naš planet se ne uničuje... Zakaj se o tem ljudje ne izobrazijo bolj mi ni jasno... Živali NA NE PLAČAJO DA DELIMO RESNICO, mesno mlečne idustrije pa porabijo BILIJONE NA LAŽI IN MEDIJE :( Že samo to bi lahko ljudem dalo misliti kdo je na pravi strani in komu je za boljši svet...

  • Barbara Győrfi 09:12 19.november 2015.

    McClain, če veste za tak primer, ste ga dolžni prijaviti na UVHVVR, v nasprotnem primeru ste moralno sokrivi za takšno stanje psa. H3O, Slovenija je poleg Danske ena redkih držav, v kateri je halal zakol prepovedan. Če slučajno res ...prikaži več želite kaj storiti v tej smeri, raje pritisnite na druge države, da bodo sprejele takšno prepoved. Nizozemska razmišlja o tej prepovedi, verjetno vas bodo zaščitniki živali tam veseli. Vesela pa vas bom tudi jaz, če boste kaj storiti za popolno prepoved prevozov rejnih živali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.