Slovenija
36 ogledov

Življenje ustreljenega policista na nitki

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • police 18:42 23.avgust 2014.

    ja ampak oni vedo, da pri policiji ni vse "v rožicah". če nebi bilo barab tudi njih nebi bilo!!!in ne ti men otročje. odpri oči. razen če si sam policaj!

  • sintesi 10:45 23.avgust 2014.

    ti pezdeti vojaški se že od prepotentnega Krkoviča ki je z Morisom delal kar se mu je zljubilo, obnašajo kot država v državi.....

  • sasquatch 11:09 23.avgust 2014.

    tatjana prioritetno skrbi za svojo rit in jo v svoji izjavi med vrsticami odnaša tudi drugim okrog nje. če bi bila v patrulji s tema dvema policistoma, bi govorila drugače.

  • police 15:34 23.avgust 2014.

    sorry kolega, tak hazard so sprejeli ko so jim porinili pištolo in značko v roke. zakaj pa misliš da imajo pištole? za strašit?dej dej.tole bo sam izgovor da bodo spet višal plače. a kdo mene vpraša kako se jaz ...prikaži več počutim v svoji službi. ne me jebat. res ni fajn da js starš dvema otrokoma nastradal, sam to je poklicni hazard. sorry pa izvolte minuse talat.

  • Lavdan 17:11 23.avgust 2014.

    Bedni policijski sindikati, ki na račun ustreljenega zahtevajo večje plače, namesto da bi zahtevali zakon, da nihče ne sme imeti orožja doma ali v javnosti, razen če je na službeni dolžnosti.Dokler ima vsak polpismen norec lahko prijavljeno ali še ...prikaži več celo neprijavljeno orožje, se bodo dogajalo to kar se.

  • mokmelk 10:37 23.avgust 2014.

    Vojak steljal na policista.... sindikalist razlaga o slabem orožju policistov....samo jaz ne razumem??Potem Tatjana pravi, da ni razloga za zaskrbljenost...zakaj bi bil kdo zaskrbljen, če se varnostni organi streljajo med sabo??SICK

  • sasquatch 16:17 23.avgust 2014.

    tako je kot si rekel. če bi poznal pogoje, ki morajo bit izpolnjeni za uporabo strelnega orožja, bi spoznal, da imajo pri nas orožje res bolj za strašit. o sami uporabi pa odločajo komisije tudi na podlagi dejavnikov, ki niso ...prikaži več nikjer napisani. apmpak ti seveda tega ne moreš vedeti, ker tvoje znanje iz tega področja temelji zgolj na epizodah komisarja rexa in cobre 11. ne bo ti nihče minuse talal, ker komentar o odraslih zadevah, ki je napisan na ravni otroka, ni vreden klika.

  • police 18:43 23.avgust 2014.

    velja eno pravilo. ne za vse sam za večino. če hočeš držat orožje ali ga posedovat, po vsej verjetnosti nimaš glih vseh skodelic v šranku!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.