Magazin /magazin/vip
112 ogledov

Zlatko dobiva nestrpna sporočila

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris Odreitz 22:18 08.december 2016.

    pa kaj so tile nacisti fašisti tu spodaj napacali zopet proti Zlatku.Zlatko je pravi Raper in ima odličen posluh. Je pa za razliko od vas nacistov kot nse predstavljate z nekimi šiframi gospod, človek z širokim srcem.Nacist Fronc ...prikaži večnc paskeptik in glicinija pa se predstavite z polnim imenom in priimkom. Ma seveda se to ne bo zgodilo. Kateri nacist fašist nacionalni, univerzalni nestrpnež in hujskač pa si upa nad takimi komentarji pripeti svoj priimek in ime. Noben ker ste kukavice !

  • glicinija 12:47 07.december 2016.

    Zlatko, umiri se. Jaz sem tud Fužinc, sam nisem znan, da bi lahko povedal svoje izkušnje. Si se že distanciral od izjav Pašičeve na stopnišču moje cerkve?

  • Avatar skeptik
    skeptik 13:28 07.december 2016.

    Zlatko, Zlatko.... Mediji so spet pozabili nate in si je bilo treba nekaj pod nujno izmisliti, a?Ustvariš fake profil, objaviš nekaj nestrpnega proti samemu sebi, to deliš s svetovno javnostjo, se narediš tolerantnega in neprizadetega..... In si ZVEZDA, a? ...prikaži več Precej puhlo in prozorno, tako kot tvoje "umetniško" ustvarjanje in mrcvarjenje že 1000x zguljenih fraz. Rap je več, rap je veliko več. Ti si navaden amater in samopromotor. Rap pusti drugim, ki imajo kaj povedati.

  • tecumseh_1975 15:35 07.december 2016.

    in ironija vsega ... niti "njegovi" čefurji iz Fužin ga ne marajo ker je ena navadna driska. Zraven se pa še obanaša k da bi bil skoz nakokan.

  • Jožef Petrič 10:16 09.december 2016.

    Življenje je tako kratko je vsake minute škoda posvetiti tem pritlehnim komentatorjem.Zlatko je raper kapo dol.

  • glicinija 10:16 09.december 2016.

    višga, kok je popadljiv

  • tecumseh_1975 15:12 07.december 2016.

    kam smo prišli ... po novem je največja moralna avtoriteta v Sloveniji polpismen čefur, ki glumi raperja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.