Avto
84 ogledov

"Žlender oseba, ki preživi ne glede na ceno"

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Samči12 16:59 16.avgust 2013.

    FRANC JE IZDAJALEC STRANKE IN LJUDI KI SO MU ZAUPALI. FRANC JE IZ SDS IZSTOPIL SAMO ZATO KER JE BIL PREPRIČAN DA BO OBDRŽAL DELOVNO MESTO DIREKTORJA AVP. Z SVOJIM PRESTOPOM K LEVICI. V BISTVO GA JE ZANIMALA SAMO DENARNA ...prikaži več KORIST IN POLOŽAJ. VSI BRATJE POJBIČ SO ENAKI,EDEN VEČJI FAKIN KOT DRUGI,GLEDAJO SAMO NA SVOJO RIT IN KORIST.TUDI MARJAN JE PRED LETI MORAL ZAPUSTIT SLUŽBO NA OBČINI ZARAD PONEVERBE DENARJA. BRATA ANTONA IŠČE POLICIJA ,BO KAR DRŽALO KRI NI VODA. FRANC SI JE NAŠEL 32 LETNO PRIJATELJICO ZA KATERO PA POTREBUJE DENAR DA JO BO LAHKO OBDRŽAL,ZATO JE TUDI IZDAL VSE OKROG SEBE SAMO DA BI IMEL FINANČNO KORIST V SLUŽBI AVP. FRANC IZDAJA IN MLADA ŽENSKA STA TE POKOPALI.FRANC DAJ SE MALO UMIRI NOŽ SI SAM ZARINIL V HRBET.SEDAJ TI JE LEVICA DOKAZALA DA STARI REK ŠE KAKO DRŽI,RAD IMAM IZDAJO A MRZIM IZDAJALCA.TAKŠNI SO PAČ ŽAL BRATJE POJBIČ.UPAM DA NE BOSTE IZBRISALI MOJEGA KOMENTARJA SAJ JE VSE RES KAR SEM NAPISAL.

  • dolenc 07:26 17.avgust 2013.

    bravo ,malo kdaj se strinjam s tolikimi komentarji kot sedaj......Ti pojdi-nič si zdaj spizdu iz stranke,kaj pa če bi te potrdili bi pa bil tiho..SRANJE OD SRANJA,BRAVO TAKIH NE RABIMO NE V STRANKI NE V DRŽAVI.....LP

  • Oxxo 18:25 16.avgust 2013.

    Bojan Žlender je pijavka prisesana v državni sektor... Veliko vzame = nič ne da od sebe!

  • macko 16:41 16.avgust 2013.

    kot sem že rekel : Žlender kot Semulič, človek za vse čase in sisteme...uber alles !

  • sprehajalec 22:47 16.avgust 2013.

    Tardeč v Sloveniji ne pozabi tudi 70 let potem. To dela ta rdeče v Slovencelniji posebne. Drugače bi bili lahko z lahkoto kakšni liberalni demokrati, tako kot drugje po svetu.

  • MikeK 18:01 16.avgust 2013.

    Agencijo ukinat, denar pa v cestne luknje..., bomo vsaj vedeli v katero luknjo gre.

  • McBobo 18:07 16.avgust 2013.

    Jah Franci, gnara je zmankal in tisti, ki nimate nekih močnih zvez počasi odpadate k knof od gat. Ostali pridejo zelo kmalu za tabo, ko bo trojica s Svetega Bruslja nastopila. Takrat bodo tudi tisti "pajzl" na Šubičevi nepreklicno zaprl.

  • Žurnalček 18:09 16.avgust 2013.

    Takoj ukinite to kurčevsko agencijo, s katere Žlender ne zna drugega povesati , kot vozite bolj počas. Tolk desetletij tole flanca , da če bi ga kakšen poslušal in zares vzel , bi le sedel v svojem avtu na svojem dvorišču !

  • Žurnalček 18:12 16.avgust 2013.

    Kdo ti je rekel , da je prestopil.?

  • Oxxo 18:26 16.avgust 2013.

    Oba sodita v gnilobo naše države.

  • Samči12 19:25 16.avgust 2013.

    McBobo dam ti 100 plusov !!!

  • krtmen1 19:48 16.avgust 2013.

    Pojbič, kandidat si za bebca leta. Izdal si stranko, a rdeči so te nategnili, sedaj se pa cmeraš...jao! Beda od bede. Na tvojem mestu bi bil tiho.

  • sprehajalec 19:38 16.avgust 2013.

    Falot tale Pojbič, če leta za kiklami 32 letnic.

  • KLOBO 17:59 16.avgust 2013.

    In potem Franci Pojbičev v jok !!Vse sem zatajil, mamo, očeta, staro mamo, starga očeta, svojega brata Marjana, vsem sem se odpisal , svojim idelam, svojim načelom, svoji stranki, ki me je leta in leta fotrala, svojemu predsedniku, ...prikaži več vsem ,... samo da bi dobil stolček . Sedaj so mi pa zadbili nož v hrbet !!!Dej Franci , kaj si tako naiven , izdajalce so nekoč postavljali pred zid, nihče jih ne mara , pa jih ne marajo tudi ne v pingvinski stranki, čeprav je najbolj pokvarjena in skorumpirana, vendar imajo svoje peseke za nafotrat !!In kaj je ta prilagator Pojbič sploh mislil, !!??? Da ga bodo pingvini vzeli za svojega, če se bo čez noč odpovedal nasprotnemu političnemu polu !! He, he, he, . Pojbič, ko boš imel v priimku mehki ĆĆĆĆĆ potem pa računaj , da te bodo Pingvini vzeli za svojega: Sicer pa imajo v PS dovolj takšnih pohlevnih in zaslužnih pesekov, ala Mišić, Vontić , in ostali ić-i, ki so v prvi vrsti za masne kadrovske klobase, oziroma udobne f

  • Žurnalček 22:24 18.avgust 2013.

    SDS-ovci , pa a ne vidite da ste bolani , da vas je plešeglavec tako zašraufal , da tudi iz take gnile stranke iztopiti ne morete , ne da bi vas vaši sežgal na grmadi . Vi ste stranka 100x ...prikaži več hujša , kot KPJ , no pa saj imate vodilni kader od tam in to tisti , katerim pravi komunisti niso dali zadihat , vedoč za njihove stremuška nagnjenja proti vrhu.

  • srecko31 18:27 16.avgust 2013.

    Verjamem Pojbiču,na tej agenciji je skorumpirana zalega,ki se futra iz državnih jasl že celo življenje.Žlendra,Zajca ter ostale nesposobneže pa nasuvat v rit ter nagnat.Da pa je Pojbič izstopil iz SDS,pa lahko rečem samo-končno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.