Slovenija /slovenija/crna-kronika
161 ogledov

Zletel z Jadranske magistrale

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jozl 16:07 04.julij 2015.

    da je cesta nevarna??, sem jo pred destletji prevozil do splita, mislim destkrat, do karlobaga pa ne vem kolikokrat (fičo,stoenka, jugo, kadett, r5...), pa res nisem čutil nobene nevarnosti kar se ceste tiče, cesta pač kot cesta, nevarni smo si pa vozniki sami

  • Xerxes 12:33 04.julij 2015.

    in vozniki s 15 let starimi vozili imajo večjo možnost nesreče...

  • Lavdan 12:54 04.julij 2015.

    Cesta je zelo slikovita in ima popravljene ovinke, a je kljub temu treba gledati cesto in voziti po omejitvah.

  • slajan 13:07 04.julij 2015.

    Sem službeno prevozil verjetno 90% vseh YU cest. Jadranska magistrala je regionalna cesta kot vse ostale. Ogromo jih je neprimerno nevarnejših (Podgorica - Rožaje, Banja Luka - Jablanica, Mostar - Trebinje....). Po predpisih in uživati v res lepi pokrajini, izognite ...prikaži več se ji samo v burji na relaciji Maslenica - Senj.

  • Senior 18:59 04.julij 2015.

    Lahko rećem, da sem Jadransko magistralo prevozil "mali miljonkat" in ni bilo problemov, tudi takrat, ko smo se po potresu v Makarski peljali čez Biokovo (magistrala še ni bila dikončana) in Kozico do Metkoviča in naprej do Dubrovnika. Prilagoditi se ...prikaži veče moraš razmeram na cesti in potem je vse OK! Treba je hiteti počasi!

  • Boris Tavčar 16:04 08.julij 2015.

    Cesta je nevarna toliko kot vozniki v vozilih na njih

  • Ronald Reagan 18:29 04.julij 2015.

    pred nekaj dnevi sem se vrnil z dopusta...Prevozil jadranko dol in gor...prelepa cesta.Lepo počasi in po desni...

  • STF 12:38 04.julij 2015.

    Bol kot da je nevarna cesta je nevaren voznik, ki nima pojma kaj dela.Pri nas se vsi zaletijo Ptuj - Ormož pa je cesta skoraj naravnost in spredi polja.Kdo je pol tam nevaren?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.