Slovenija
8843 ogledov

Zlorabe Slovencev na Airbnb: Nismo se imeli na koga obrniti

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 09:43 03.oktober 2019.

    Problem je v tem, da ti ponudniki (tudi PayPal) iz ne vem kakega razloga nimajo implementiranega dvofaznega preverjanja pri plačilu. Npr Verified by Visa z dodatnim SMS-om, ki ga moraš vnesti ob plačilu. Že vedo zakaj. Nek delež nategov uporabnikov ...prikaži več jim očitno ustreza in nima smisla narediti plačil bolj varnih.

    • fiston 18:09 03.oktober 2019.

      Ma kaki paypal. Jaz sem enkrat preko facebooka plačal s paypallom. Sicer je bil drobiž. Ampak ko sem naslednjič hotel samo pogledati, če imajo popust in v facebooku kliknil na plačilo, je takoj odletelo. Sicer se je potem dalo ono ...prikaži več odstraniti na facebooku ali paypallu, samo če ne veš, moraš biti že strokovnjak za uporabo faceprevare. Ni logično da iz facebooka klikneš na plačilo, pa da niti gesla ni treba vpisati, si vse zapomni, kaj šele da bi te preusmeril v banko, pa da greš noter z geslom....

    • Naklonsky 07:28 04.oktober 2019.

      @fiston, Paypal ima svoje nastavitve, dostopne z geslom, kjer si nastaviš kartico in tudi, ali boš pri vsakem plačilu vpisoval geslo. Sicer pa vsa gesla, ki jih v prijave v razne aplikacije 'shraniš', da ti jih pri zagonu računalnika ali ...prikaži večali aplikacije ni potrebno ponovno vpisovati, so zapisana v računalniku in jih je dokaj enostavno 'pobrati'. Enako, kot zapreš hišo in pustiš ključ v vratih...

  • Naklonsky 09:18 03.oktober 2019.

    Opazil sem, da v cenah nastanitve ni bistvene razlike med Bookingom in Airbnb. Najbolje je plačevati preko PayPala z uporabo enkratnih gesel.

  • Fulmmer 07:37 03.oktober 2019.

    FURS je dnar dol potegnu.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.