Magazin /magazin/vip
22430 ogledov

Zmagovalca Eme: "Nočeva ravno poudarjati, da sva zaljubljen par"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marija34 11:53 17.februar 2019.

    Pesem za moj okus popolnoma brez energije ,nic od nic.

  • tomaz 10:41 17.februar 2019.

    Ne razumem, da pri vseh muzakintih k jih mamo, ne znajo eno poorenk popevke skup spravt. Dobr, da so v prvi rundi na vrst, da bodo lahko šli preje domov in da navjo še tam prav dolg sramote delal.

  • kritikus 08:45 17.februar 2019.

    verjetno težko, ker to ni neki udarni komad,kakršen bi moral biti na Euroviziji,ampak zaspana balada,dajmo se presenetiti,itak je vse kuhna............

  • sam50 08:30 17.februar 2019.

    Pesem,v kateri sploh ni potrebno odpreti ust,ampak kdo ve-morda pa še pride v finalni izbor....

  • MK 12:49 17.februar 2019.

    zakjva zaboga poba pesutje kitaro... lahko bi držal tudi mačko ali francosko štruco... ene same note ni zaigral nanjo... butasto, nismo idioti... mogoče pa on misli, da je z držanjem kitare novi Bor Zuljan

  • katjusa 12:17 17.februar 2019.

    Se strinjam z Marijo34....čist brez energije.Če sta zaljubljena bi moralo kipet od čustev.Nič od tega se ne da čutit med tem ko sta na odru.Res dvomim,da se bosta uvratila med prve tri.

  • Fulmmer 13:30 17.februar 2019.

    Mi je žal da sem si ogledal to oddajo, celo noč sem imel prebavne motnje, pa še mora me je tlačila.....

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 13:26 17.februar 2019.

    pesem cvilečih opic

  • dd 10:12 18.februar 2019.

    Zmagala dva amaterja. Nov recept za nižje stroške. haha

  • Majazmaja 12:31 19.februar 2019.

    Zmagovalca Eme: "Nočeva ravno poudarjati, da sva zaljubljen par" -> Saj ne ... Ženska poudarja, da je obsedena s tipom. Stalno ga gleda (celo med nastopom za EMO je popolnoma ignorirala publiko), stalno se obeša po njem itd. Skratka neapetitlih ...prikaži več vlecljivo osladno.

  • crniovcar 08:53 17.februar 2019.

    je kar v redu..kaj boljšega bi nam lahko naredilo samo stroške. sej vsi dobro pojeje ampak pesmi pa sama žalost.že vrsto let. en velik kaos ja..

  • Avatar Petistella
    Petistella 00:21 18.februar 2019.

    Želite najti žensko za eno noč? Dobrodošli v == >> www.3xDate.top

  • Bamboo 10:08 17.februar 2019.

    Korajżno naprej. Če istaneta preprosta, kot sta tukaj bo odlicno. Pesem gre v uho.

    • Majazmaja 12:39 19.februar 2019.

      Preprosta sta? Ne bi rekla. Izgledata neurejeno, izredno revno in zmedeno - kot da so ju teleportirali iz 80. let iz vzhodne Evrope in ne vesta točno, kje sta, zakaj sta tukaj, kaj morata narediti in kaj so vsi ti ...prikaži več ljudje in čudne naprave okrog njiju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.