Slovenija
53 ogledov

Zmagovalna parodija na Cerarjev listek

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 14:20 20.januar 2016.

    Vsi so izgubili kompas.....................

  • Dare Dado 16:11 20.januar 2016.

    šele zdaj je pokazal da je nesposoben lopovski kreten in vsi ostali zraven, totalna štala lopovska, cigani

  • maresem2 07:17 21.januar 2016.

    Ti isti tajkuni pa imajo botre v parlamentu in vseh vladah - SLO butale in mi butalci, ko to še dopuščamo.

  • maresem2 07:19 21.januar 2016.

    Spet ti je uspelo brcniti v temo. Očitno si bil mamin sinek, ki ni nikoli služil vojske. Res je to bolj pomembno, kaka sredstva kupuje vojska za svoje potrebe - obrambo. Vse okrog si pa lahko izplačujejo milijonske zneske brez ...prikaži več osnove. Res si papak.

  • draman 07:31 21.januar 2016.

    Vsi slovenčki znamo samo jamrat pa šinfat. Enkrat bi bilo treba totim pijavkam ki nas kao vodijo,mislim kradejo naš denar, REČT DOST JE IN IT NA ULICE PA KAJ NARDIT ,MI PA SAM JAMRAMO. V zgodovini je znano da brez ...prikaži več žrtev v takih primerih ne gre rešit zadev,potem pa bi vsak od teh mrjascev tuhtal kaj ga bo doletelo,če bo delal proti volilcem. Nikoli nebo boljše,dokler nebodo začeli odgovarjti in bili kaznovani za svoja dejanja,kot mi navadni ljudje. Pa lep pozdrav hlapci.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:34 21.januar 2016.

    " Vse okrog si pa lahko izplačujejo milijonske zneske brez osnove"To je tvoje bralno razumevanje, tvoja razlaga. Jz ne vem iz česa sklepaš da bi v čemerkoli podpiral neosnovano izplačevanje. To je tvoja manipulacija in čisto nič drugega. V ...prikaži več usta mi polagaš besede ki nimajo veze s tem kar sem rekel.Rojen politik si.

  • dragec 19:41 21.januar 2016.

    Slovenec sem, grem v SDS naci. gardo

  • alibi 19:45 22.januar 2016.

    Klovn na kvadrat. So se možakarju začeli kisati možgani. Je celo že Murgelstan pogruntal, da je s Cerarjem konec, zato stric Milanček že intenzoivno išče nov obraz, ki ga bo zopet podturil Slovencem. Tako kot je Jankovića, Bratuškovo in Cerarja !

  • Johan Spohan 20:49 22.januar 2016.

    Si le državljan Slovenije!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:42 20.januar 2016.

    Hm...sem na strani tega da te dodatki niso bili upravičeni. Ampak me pa čudi da tazga pompa ni bilo pri kakšni bolj pomembni stvari. Npr pri vojaškem kupovanju lisic ki jih vojaki sploh ne smejo uporabljat pri civilistih. Al pa ...prikaži več pri mačehovskem odnosu z vodnimi viri ki gredo vse bolj v smeri trženja, namesto služenja ljudem. Al pa o tem da mnogi postanejo člani raznih strank samo zato da dobijo iz tega naslova službo. Al pa raznih za lase privlečenih razpisov. Ogromno je enih pomembnih zadev, ki zadevajo milijone evrov, ampak največjo pozornost pa dobijo tiste ki zadevajo par tisočakov.

  • nostradamus 17:27 20.januar 2016.

    po eni strani nas drzava in vlada dusi z vedno novimi prijemi (davki) po drugi pa osbkom ala mramor dopusca beri dovoljuje izplacila raznih dodatkov medtem ko gasilci,policisti in vojaki lahko o tem samo sanjajo le se en dokaz vec ...prikaži več kam vodi vse to in seveda kdo vodi drzavo delavci,upokojenci brezposelni so samo stevilke za statistiko vazno da koritniki pridno praznijo korito.

  • blueone 19:14 20.januar 2016.

    Tajkuni, tajkuni dragi moji, pa tisti ki so dobili kredite iz državnih bank in jih niso vrnili...to je problem, to bi bilo treba pregledat in reči bobu bob. Tja so šle miljarde ne zgodi se pa nič.

  • Ferluci 20:18 20.januar 2016.

    Peace ljubav bok!

  • encijan 07:07 22.januar 2016.

    Nimaš šans!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.