ali Pujsa pepa je živa še,, Sedaj je zelo vroče in debele pujse strašno švicajo
.... trojčkom?
Prokleti migranti ki jih podpirajo slobodnjaki in levaki
Kva če so bli šiptarji iz Kranja???
Impotentni Ender.3 misli da na tem svetu seksajo samo migranti Božo 53 je potentnost razširel še na Šiptarje!
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
ali Pujsa pepa je živa še,, Sedaj je zelo vroče in debele pujse strašno švicajo
.... trojčkom?
Prokleti migranti ki jih podpirajo slobodnjaki in levaki
Kva če so bli šiptarji iz Kranja???
Impotentni Ender.3 misli da na tem svetu seksajo samo migranti Božo 53 je potentnost razširel še na Šiptarje!