Magazin /magazin/film-glasba-tv
37150 ogledov

Znan obraz ima svoj glas: Žirija nepoštena do kandidatke

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • satir 08:54 26.september 2017.

    Ne bom gledal več. Lea bo itak zmagala, škoda da se oddaja vleče v nedogled in vsakemu normalnemu gledalcu je škoda tri ure presedet pred tv-jem. V tem času je marsikaj drugega boljšega na programu kot poslušat abotne komentarje... žal ...prikaži več mi je za pevce, predobri so za žirijo. Ampak kaj moremo. Mogoče bom pogledal skrajšane posnetke samo pevce, ostalo je brez veze. kot bi gledal baseball tekmo cel popoldan... skratka jajca

  • leonardo 10:28 26.september 2017.

    No, saj je več kot pol časa reklama in še to več ali manj kinder / sploh na POP-u). Jaz bi gledal oddajo, če bi reklame znižali na pol. Tako pa so za vsakim nastopom pevca, kar pa moji živci ...prikaži več ne prenesejo. Žal. Ribičeva pa je bila pred napenjanjem kože veliko bolj seksi. Saj sedaj sploh ne bi vedel, da je ona, če ne bi pissalo.

    • patron 11:10 26.september 2017.

      obraz fiksiran, tako, da se šmejati ni mogla......haha

    • mižimaži 12:57 26.september 2017.

      sej ni bil sam obraz fiksiran... ona je bla bla definitivno NAFIKSANA....beli snegec...

  • pje 09:43 26.september 2017.

    Mogoče bi še kakšnega gledalca/ko več imeli na popu a le če bi zamenjali to žirijo sploh ribičko in prenapihjenega avdiča pa seveda veliko manj reklam.

  • titty 13:26 26.september 2017.

    Zamenjat žirijo, obvezno! Ta žirija govori eno in isto, Tanja pa nabija tja v tri dni, sam da kisik nuca. Irena je realna, drugo je žalost. Luka Sešek-katastrofa!

  • patron 09:01 26.september 2017.

    pa ne moreš ti "multi strokovnost" ribičke primerjati z gledalci, ahaha, kva pa tam ona sploh dela pol......ahaha

  • Avatar Džoser
    Džoser 16:05 26.september 2017.

    Kaj pa zijate POP TV! Že Potentno Trbovko težko vidim ne pa ostale potentneže. Mislijo,da so vso pamet in znanje pojedli . BEDNIKI.

  • Komisar 14:56 26.september 2017.

    Tako je , tako deluje Pro Plus mafija...

  • borut54 14:24 27.september 2017.

    Me zanima koliko denarja pa dobijo za tako klobasanje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.