Slovenija
24 ogledov

Znani končni rezultati volitev

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • piksna 16:56 13.december 2011.

    Vidi se da si Janšev.

  • mirko 14:51 13.december 2011.

    Trenirkarji so prevzeli oblast v sloveniji. Sedaj bomo lahko oblečeni samo v trenirke. Kdor ni z nami (v trenirki) je proti nam. Prišli smo do skrajnih meja, kjer majnšina ustrahuje večino.

  • lorina 21:32 14.december 2011.

    Zakaj se ne umirite in pustite ljudem, ki smo jih izvolili, da se v miru dogovorijo, kaj in kako naprej. Janša in SDS pa me vedno bolj spominjata na Kalimerota, ki ni bil nikdar nič kriv in se je smilil ...prikaži več sam sebi. Poleg tega pa sem ves čas mislila, da smo Slovenci manj ksenofobi, pa ugotavljam, da jih je vedno več. Vsak človek je vreden spoštovanja ne glede na raso in narodnost. Ja kaj so Slovenci pa vsi dobri in pošteni? A ljudje res nimate dugega dela, kot da se "prepucavate" po raznih forumih. Da ne bo pomote, sem čistokrvna Slovenka, ampak včasih mi pa prav pride kakšen izraz iz tujega jezika, sem pač še iz stare Juge. Metin čaj in dobro knjigo vam priporočam, pa ne bo žolčnih kamnov.

  • ljubo 09:35 16.december 2011.

    Izgleda da n znate računat: skupno je 90 poslancev, če pa seštejeo te stranke, ki ste jih zapisali da so se uvrstile v DZ RS in če zaven prišteješ še dva poslanca manjšine jih ni skupno 90. 28+26+10+8+6+4+2= 84, kje ...prikaži več je pa še 6 poslancev?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.