Magazin /magazin/vip
102197 ogledov

Znani Slovenec v strahu za svojo veliko ljubezen

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francl12 09:47 14.december 2019.

    Pa ka je zdaj to...znani Slovenec....pa kaj še.....TO JE EN UMAZAN PEDER. DA VAS NI SRAM DA OBJAVLJATE TAKE PEDERSKE ČLANKE!

  • tone51 08:25 14.december 2019.

    najbolj bi ga zajebal če bi mu rit zašili

  • leonardo 07:58 14.december 2019.

    Sicer privoščim temu "zvezdniku" hitro okrevanje, vam novinarjem pa svetujem, da vsakega človeka, ki se pojavi na TV označite za zvezdnika. Jaz sem bil tudi enkrat v časopisu, sem zvezdnik?

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 20:51 15.december 2019.

    Noben nima pravice na tak način obračunavati z ljudmi,zaradi njihove spolne usmerjenosti.Taki so rojeni,takšni so kakršne jih je dal Bog.Storilce bi pa vtaknil v pripor in to po možnosti v sobo z najhujšimi agresivci.

  • Avatar ovca
    ovca 09:14 14.december 2019.

    Kako lepo bi bilo v slo,ko ljudje ne bi bili,zaradi svojih kompleksov, na*rkani na druge. Ce bi vsak pri sebi zacel pucati,bi imel dela za nadaljnih 10 zivljenj. Zakaj ljudje ne sprejemate drugacnosti? Zaradi svojih kompleksov. Res ste ubogi in ...prikaži več bedni. Pa saj to ze sami veste...

    • Avatar vec
      vec 11:38 14.december 2019.

      Pomojem ne sprejemajo drugačnosti twe ki so drugačni, ne moreš pričakovat da se bo VEČINA prilagajala peščici ki dejansko niso po standardu, in ta peščica si vsak trenutek trudi VEČINI dopovedovat da je ta VEČINA grdi grdi spak ker ne ...prikaži več sprejme sebi kao sebi ENAKE peščice z defektnim obnašanjem. Naj nehaja ta peščica POSILJEVATI na vsakem koraku VEČINE pa ne bo nobenih trenj grem stavit, mir ko u priči.

    • leonardo 13:37 14.december 2019.

      Res je, kdo od "normalnih" ljudi se izpostavlja vlačenju po zobeh. Saj vsi vemo, da so med nami istospolni ampak zakaj se je treba na veliko izpostavljati? Saj v nekaj letih bi ob normalnem življenju imeli mir pred napadalci in ...prikaži več nestrinjanjem z njimi. Je pač tako, so drugačni, pa če je to komu všeč ali ne!

    • Avatar ovca
      ovca 11:13 15.december 2019.

      vec, vsak ima pravico,da zivi kot hoce. In ta manjsina se ne bi izpostavljala,ce jo ne bi "normalna" vecina stalno napadala. Ocutno te manj motijo posiljevalci in pedofili. Normalno,se pac imas za normalnega...

    • Avatar vec
      vec 12:11 15.december 2019.

      Tole prepprosto ni res, noben se ne vtakne v nobenega če se ta ne izpostavlja, se pravi če objamem in kušnem punco ob srečanju, se noben ne bo obregnil ob to, če pa enako naredista dva fanta, bodo vsi precej ...prikaži več začudeno gledali. Zakaj početi v javnosti nekaj kar je ostalim čudno ?? Aja ker se je treba izpostavit in biti IN, kot modna muha. fe-gi me sploh ne motijo, ni pa mi všeč ko se javno izpostavljajo in vsem sporočajo lej midva sva pa ge ya wauuu full kul ipd.

    • Avatar vec
      vec 12:11 15.december 2019.

      aja Pedofile in posiljevalce ne bi smel enačiti, ampak mi je všeč kako razmišljaš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.