Avto
29815 ogledov

Znate voziti čez rumeni kvadrat?

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 09:02 09.januar 2018.

    To bo našim nadutežom zelo težko zabit v glavo, saj niti ne vejo zakaj uporabljat smernike in ogledala, nekateri niti niso prepričani zakaj je volan okrogu.

  • zdrej 09:23 09.januar 2018.

    Zadeva je rešljiva na nivoju kulture vožnje. Vendar pa te žal ponavadi ni, zato je nekdo prišel na takšno rešitev. Le ta pa omogoča lahko kaznovanje. Sam dostikrat v mestnem prometu, kjer vem, da se stoji v/pred manjšimi križišči puščam ...prikaži večm prostor za stranske/manj prednostne smeri z namenom, da promet, ki prečka mojo smer lahko gre mimo.

  • Ejsi_Disi 12:46 09.januar 2018.

    Kakšen kvadrat. To so nas 15 let nazaj učili brez kvadrata. Še z rdečo naj narišejo do kam sem morajo, tisti ki zavijajo levo zapeljat.

    • JackD 15:12 09.januar 2018.

      Žalostno, a zdi se mi, da bi mnogi to res potrebovali. Po novem moraš ko zavijaš desno paziti še na tistega, ki pelje s tvoje desne, saj se pač nekaterim ne da normalno voziti in potem tako sekajo ovinek, da ...prikaži več vozijo kar po levem pasu..

    • Snežinko 17:59 09.januar 2018.

      JackD: ne, potrebovali bi samo položnice. Verjemi, po 5 položnicah v 5 dneh zaporedoma se bo še tak idiot naučil, da ne sme zapeljati v križišče, če pred njim pot ni prosta!

  • Avatar čavez
    čavez 10:21 09.januar 2018.

    Na Zaloški pred reševalno postajo so rumeni kvadrati postavite se tja in opazujte koliko se jih ustavi pred - niti eden.

    • zdrej 11:49 10.januar 2018.

      Saj narisano ne bo pomagalo samo po sebi. Potreben bo neki "policaj", ki bo opozoril. Zdaj, če bo to ustno ali papirnato( kazen), pa je druga tema.

    • zdrej 11:49 10.januar 2018.

      Potrebno je tudi osveščanje, kaj sploh to je.

  • nergač 08:42 09.januar 2018.

    Rumeni kvadrat nujno rabimo v Ljubljani in nad njim kamero, ki bo beležila, kdo je ostal nad njem in zaprl križišče. Takega potem privesti na Resljevo ulico in vsakemu za prestopek en grd pogled in kazensko točko.

  • Snežinko 17:58 09.januar 2018.

    Ne rabimo nobenih rumenih kvadratov, krogov, trikotnikov in podobne krame. Natanko to itak velja že 50+ let: v križišče NE SMEŠ zapeljati, če ga ne moreš tudi izprazniti. Mene so to učili več kot 30 let nazaj. Rabimo samo policaje, ...prikaži več ki bodo to preverjali in pisali položnice. Škoda barve, dela...

    • mojglas 10:14 10.januar 2018.

      Res je. Policija naj ukrepa tam kjer je treba ne pa da stojijo v grmovju skriti na ravninah samo da te capnejo. Bo treba divjake in cudake prevzgojit al pa jim voznisko pobrat da bo enkrat mir. Imamo kulturo za ...prikaži več volanom v minus ne sam na nuli.

    • zdrej 11:50 10.januar 2018.

      @moj glas, ni res. Kultura ni dobra se strinjam, se pa počasi izboljšuje.

  • wolfyy 16:43 09.januar 2018.

    Ljubljana rabi šoferje in ne idiote za volanom. Pol pa tud teh rumenih kvadratov ni treba risat...sem že mislu da izumljajo pravila na novo, pa vidim da ne.

  • Skipi 09:38 09.januar 2018.

    TO RABI LJUBLJANA!!!

    • ginko 06:20 16.januar 2018.

      Odvzem vozniškega v Ljubljani za tak prekršek,zaradi ogromnega števila norcev "brez" vozniškega.

  • ginko 06:19 16.januar 2018.

    Ne vidi "kvadrata", ko bul na telefon in misli, da je sam na cesti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.