Magazin /magazin/lepota-telo
64 ogledov

“Zob ne urejajte v tujini!”

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • erikkk 10:49 19.oktober 2012.

    Zdravniku hodim že 10 let v tujino ... pa so moji zobje popolnoma v redu .. in noben človek ki prav tako hodi nima težav ...Cene so v tujini zelo nizke ... in ob taki krizi pri nas ...prikaži več pa oderuških zobozdravnikih ki računajo 2X-3X več kot je dejanska vrednost si človek drugega ne more niti privoščit. Vse dokler bo tujina poceni me v moji državi ne vidijo.

  • erikkk 11:41 19.oktober 2012.

    Absolutno ni res ... 10 let že hodim pa ni nobenega problema ... zato ne nakladaj ... kaj so vam zobozdravnikom denarnice presušila.... znižajte ceno pa boste imeli ljudi.

  • Pik-As 08:45 20.oktober 2012.

    Naši zobozdravniki (NE VSI) ampak večina so pokvarjeni in skorupirani do onemoglosti. Meni je zobozdravnica zob tako dolgo popravljala, da sem na koncu fasal gronolom. In sevedajo potem me pošlje na slikanje in ugotovi da je gronolom in mi pač ...prikaži več reče jas tega ne morem popravit naroči se v ljubljani. Jst pokličem da bi se naročil in ona mi prav, da je čakalna doba 1 LETO. Men se je kr stemnil pred očmi!!! A ste nori človk fasa gronolom zaradi nesposobnih zobozdravnikov pol ti pa reče da čaki 1 let da ti bojo uredil gronolom. Se pravi naj prej crk... od neznosnih bolečin. Pol mi pa ona reče, ja sej se pa lahko zmenma za privat poseg to pa lahko pridete takoj jutri na vrsto!!!! Cena 400,00€ Men je skor deklc z glave odnesl ko mi je to rekla. Je mela direkt srečo, da se nisma osebno na mestu pogovarjala banda pokvarjena. Folk je zaposlen v javni upravi delajo pa itak 50% privat pa movzejo ljudi. Takem bi kr pogodbo prekinu pa reku al hod na šiht al pa pejt privat. Ko sn se z enim to menu

  • Pik-As 08:45 20.oktober 2012.

    Naši zobozdravniki (NE VSI) ampak večina so pokvarjeni in skorupirani do onemoglosti. Meni je zobozdravnica zob tako dolgo popravljala, da sem na koncu fasal gronolom. In sevedajo potem me pošlje na slikanje in ugotovi da je gronolom in mi pač ...prikaži več reče jas tega ne morem popravit naroči se v ljubljani. Jst pokličem da bi se naročil in ona mi prav, da je čakalna doba 1 LETO. Men se je kr stemnil pred očmi!!! A ste nori človk fasa gronolom zaradi nesposobnih zobozdravnikov pol ti pa reče da čaki 1 let da ti bojo uredil gronolom. Se pravi naj prej crk... od neznosnih bolečin. Pol mi pa ona reče, ja sej se pa lahko zmenma za privat poseg to pa lahko pridete takoj jutri na vrsto!!!! Cena 400,00€ Men je skor deklc z glave odnesl ko mi je to rekla. Je mela direkt srečo, da se nisma osebno na mestu pogovarjala banda pokvarjena. Folk je zaposlen v javni upravi delajo pa itak 50% privat pa movzejo ljudi. Takem bi kr pogodbo prekinu pa reku al hod na šiht al pa pejt privat. Ko sn se z enim to menu

  • dd 10:52 19.oktober 2012.

    Moj stric iz Italije je odšel na Hrvaško po novo protezo. Ker je ceneje. V 14 dneh je bilo vse urejeno. Z delom in zobmi je še sedaj po 2 letih zelo zadovoljen. Zobozdravnik mu je zrihtal tudi prenočitev. <br ...prikaži več />Tako mislim, da je od vsakega posameznega zobozdravnika odvisno, kako se bo izkazal s svojim delom. Tako pa je tudi pri nas.

  • sweetdogs 11:10 19.oktober 2012.

    "...opozarja Ljubo Marion s katedre za stomatološko protetiko na ljubljanski medicinski fakulteti"Zelo pristranski članek. Kršeno pravilo nepristranskega novinarstva... Ampak komentraji povejo vse. Ljudje niso neumni, da bojo vzdrževal pohlepne slovenske zobozdravike.

  • bucilka 11:26 19.oktober 2012.

    Kar hodite v tujino! Ko pa boste dobili vnetje dlesni ali česa hujšega in vam bodo implantati ter poceni prevlekice ven popadali, pa pojdi nazaj k tistemu, ki vas je zašuštral!

  • marko.s 11:51 19.oktober 2012.

    "Kar hodite v tujino! Ko pa boste dobili vnetje dlesni ali česa hujšega in vam bodo implantati ter poceni prevlekice ven popadali,"Poznam kar nekaj ljudi ki so jim prav slovenski zobozdravniki za mastne denarje naredili prav to kar ...prikaži več ti praviš. Cel kup sran*ja še za oderuški znesek .. Še estetika je bila pod povprečjem.Vidiš v tujini pa so jim naredili tko kot je treba ...

  • marko.s 11:55 19.oktober 2012.

    Tisti pameti raje pejte v tujino... Dokler se ne bodo naši zobozdravniki zboljšali pri nižjih cenah. Na hrvaškem ob meji so prav imenitni zobozdravniki. Za mal denarja vam hitro naredijo, pa estetsko tud. Kdo pravi da ne zdravijo. Vsak zob ...prikaži večb zdravijo, bolj kot pri nas.

  • Pik-As 08:45 20.oktober 2012.

    Naši zobozdravniki (NE VSI) ampak večina so pokvarjeni in skorupirani do onemoglosti. Meni je zobozdravnica zob tako dolgo popravljala, da sem na koncu fasal gronolom. In sevedajo potem me pošlje na slikanje in ugotovi da je gronolom in mi pač ...prikaži več reče jas tega ne morem popravit naroči se v ljubljani. Jst pokličem da bi se naročil in ona mi prav, da je čakalna doba 1 LETO. Men se je kr stemnil pred očmi!!! A ste nori človk fasa gronolom zaradi nesposobnih zobozdravnikov pol ti pa reče da čaki 1 let da ti bojo uredil gronolom. Se pravi naj prej crk... od neznosnih bolečin. Pol mi pa ona reče, ja sej se pa lahko zmenma za privat poseg to pa lahko pridete takoj jutri na vrsto!!!! Cena 400,00€ Men je skor deklc z glave odnesl ko mi je to rekla. Je mela direkt srečo, da se nisma osebno na mestu pogovarjala banda pokvarjena. Folk je zaposlen v javni upravi delajo pa itak 50% privat pa movzejo ljudi. Takem bi kr pogodbo prekinu pa reku al hod na šiht al pa pejt privat. Ko sn se z enim to menu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.