Slovenija
26 ogledov

ZPS pozvala operaterje k spremembam

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • www.ideo.si 19:42 08.oktober 2012.

    Še najhuje je to, da ti ob blokadi, številke ne morejo več povrniti...

  • zic 20:10 08.oktober 2012.

    ne na dan...mislim na mesec!!! tiskarski škrat...;))

  • rhombur 21:37 08.oktober 2012.

    :) In ZPS je nek faktor na področju razlage ZVPot?

  • Dixon 09:12 09.oktober 2012.

    Pa kakšni predplačniški paketi, lepo vas prosim. Kdo sploh to še uporablja. Edino še na Simobilu na veliko vzrajajo in oglašujejo tale Bob, povsod drugje so že našli boljše rešitve. Na Tušmobilu imaš paket, kjer plačaš toliko kot porabiš...brez naročnine ...prikaži več in je veliko bolje kot predplačniški paket!

  • zic 20:09 08.oktober 2012.

    vsi tile operaterji so jama brez dna...lupljenje potrošnikov je njihova domena...menim pa, da jim bo kmalu trda predla, ker je vsak dan večja kriza in bo verjetno tazadnje, da si bodo ljudje plačevali razne mračune za mobitel po 100 eurov....čeprav ...prikaži več že danes vidim, da nekateri nimajo za kruh ampak mobitelov račun pa vsak dan 100 evriča!? bolano do amena...upam, da jim končno nekdo na rep stopi tem lupljencem!!!

  • Rastok 14:42 08.oktober 2012.

    Cirka od leta 1998, če se ne motim so predplačniški paketi zunaj, glede propada dobroimetja so pogoji tudi cel čas isti... In zakaj ravno zdaj taka ugotovitev? Na ZPS so res pravi carji. Predplačniški paketi so po moji oceni pase, ...prikaži več edino še Simobil se na velik trudi s tem Bobom, samo ni velikega uspeha. Ker so trenutno paketi pri operaterjih cenejša varianta se danes bolj splača tole. Imaš pakete za mlade, recimo zelo dobra ponudba je Tušmobilova z Minglom, kjer bistveno več privarčuješ in boljše pogoje imaš. Med ostalimi paketi bi lahko tudi našel glede na operaterja kar razlike. Pač komu je kaj ljubše. Jaz recimo s paketom free 20 dobim na mesec vse tisto kar rabim in mi je to dovolj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.