a rdeči križ slovenije pa spi ko stara kuzla, Ali mora res samo Karitas biti v službi človeka , do sočloveka, Ne dam rdečemu križu ničesar več
ha,ha,ha ,si bil prehiter ali nisi dobil navodil kletni ekstremni levičar, rdeči križ je ravno tvoja opcija
Ali v Ameriki nimajo Karitasa, sosed sprašuje.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
a rdeči križ slovenije pa spi ko stara kuzla, Ali mora res samo Karitas biti v službi človeka , do sočloveka, Ne dam rdečemu križu ničesar več
ha,ha,ha ,si bil prehiter ali nisi dobil navodil kletni ekstremni levičar, rdeči križ je ravno tvoja opcija
Ali v Ameriki nimajo Karitasa, sosed sprašuje.