Slovenija
45355 ogledov

Zunanji minister Logar v bolnišnici

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 12:35 06.november 2021.

    koga briga to,kaj ste vsekani novinarji

  • Avatar DvaPlusDvaJe4
    DvaPlusDvaJe4 13:52 06.november 2021.

    Verjetno je več ljudi kateri tegale tako dobrosrčnega in iskrenega možakarja raje ne bi videli.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 13:36 06.november 2021.

    Oh ubogi, prvi in edini v Sloveniji, ki ima težavo s slepičem. Meni se bolj smilijo tisti, ki so izgubili svojce od lanskega marca do danes in tisti, ki imajo zdravstvene težave po cepljenju, katerega propagira vlada.

  • eminenca 14:33 06.november 2021.

    glede na to, da veliko potuje, po svoji funkciji, bi lahko že slišal zato, da si marsikteri popotnik odstrani slepič ... preventivno! ... imel sem sam težave s tem kot mulc, pa me niso pravočasno hospitaliziral, dokler ni prišlo do ...prikaži več razlitja ... no to pa je štala, huda infekcija tebušne votline ... če si ti to slučajo zgodi nekje v tujini, si lahko pečenka, povratek domov pa samo še v krsti

    • Ender3 16:27 06.november 2021.

      Eminenca👍jeba je, če ti zataji osebna kanalizacija. Diagnoza je sicer sila enostavna, terapija pa ali nož, ali afroa metoda, led in močan i.v antibiotik. Hvala ti za osebno iskušnjo, nekoč so zaradi tega umirali, rekli so, da " so se ...prikaži več jim čreva zamešala"

    • Naklonsky 18:22 06.november 2021.

      Eminenca: tudi v tujini imajo bolnišnice, v mnogih državah je zdravstvo učinkovitejše kot pri nas. Ostalo pa vsekakor drži.

    • eminenca 20:10 06.november 2021.

      ender ... ni glih tko , ampak piši kar ti paše nič se ne zmešajo čreva, ta appendix ali slepič je nekaj kar ne vem za kaj je, nabira se pa tam marsikaj , nepotrebna svinarija ... drugo kar se ...prikaži več tiče bolnišnic v tujini , ja , se strinjam, ja če so pri roki , res pa je , da taki marsikam potujejo, ampak to ni moj problem, vsak naj se briga zase , moja izkušnja in nasvet je pa dobro nameren, koliko je pa koristen , naj pa vsak sam presodi

    • Ender3 20:56 06.november 2021.

      eminenca 👍 nisi me dobro razumel ! V starih časih, ko ni bilo urgentne kirurgije, močnih antibiotikov, UZ, je prišlo do perforacije, peritonitisa, ileusa in posledično smrti. In v laičnem svetu so to, kot razlog poimenovali, da so se"čreva zamešala" ...prikaži več Sicer pa izguba apetita, tipična lokalna bolečina. Rousingov in Blumbergov znak, vnetni parametri v krvni sliki, Za povrh Ultrazvok trebuha..tako gre dandanes pri diagnozi akutnega slepiča, najbolj pogostega kirurškega trebušnega obolenja.

    • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 21:21 06.november 2021.

      Ma bejži mi s tem tvojim nabijanjem!!!!👎👊

    • eminenca 21:37 06.november 2021.

      mogoče so tole sliši zelo strokovno , ampak ne poznam ... pa stari časi ... mi živimi danes, operativni poseg je enostaven za odstranitev, par dni, pa te spustijo dam , malo se mora zacelit ... se pač zgodi, kaj češ

  • miran548 18:47 06.november 2021.

    Nevarna zadeva

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.