Slovenija
82 ogledov

Županja Črnomlja: Iz sodbe ne izhaja, da je sodišče dovolilo referendum

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vesoljec 22:26 18.januar 2017.

    Vsaka palica ima dva konca.

  • Papaja Popi 14:44 18.januar 2017.

    Takšno hlapčevsko županjo Črnomelj ne rabi.Takoj bi morala odstopiti, ker dela za interese Ljubljane in politikov.Belokranjci vedno dobijo najslabše, če sploh kaj dobijo.Aja dobijo politike, ko je treba jesti in piti.

  • Avatar praufo
    praufo 15:55 18.januar 2017.

    osebki bodo odšli ... kam? v nemčijo? imaš plačano službo, za razliko od množice slovencev, ki jih je ta država odpisala, veš koga voliti, bravo ... ja sej kot si napisala ... tukaj je raj za take in še več ...prikaži več jih bo ... slovenijo je treba uničit in naredit en geto vsega tega folka, ki se bo naprej širil po celi evropi, pa sej to je jasno, ... strategija nekoga, ki si je vse to zamislil, država naj pa crkne, že sedaj zapufana do vratu, ampak to nikogar ne zanima

  • Avatar olor
    olor 16:16 18.januar 2017.

    Še dobro, da bo sprejet zakon, da bodo lahko volivci odstavili takšne glupe župane.

  • sprehajalec 21:52 18.januar 2017.

    Ženščina se bo sedaj skregala z vsemi svojimi občani, za katerih dobrobit je odgovorna in so hkrati ljudje, ki so jo postavili na to mesto. Ne moreš verjeti, da se to res dogaja...

  • erikkk 09:01 19.januar 2017.

    dejte to baburo odstranit kot župabijo močno me spominja na Mrklco .

  • erikkk 13:59 19.januar 2017.

    mater se vse bol izsiljuje s temi migranti ... bo res treba masovno na ulice

  • Majazmaja 15:22 18.januar 2017.

    Milijone osebkov? Kot vem, jih je v Slovenistanu manj kot 200 ... In še ti bodo večinoma prej ali slej odšli naprej. Tako kot odhajamo mi. Ja, sem migrantka in tukaj, kjer sem, imam zelo dobro plačano službo (lahko bi ...prikaži več me preklinjali, ker sem lokalcu 'ukradla' super službo), živim v lepem stanovanju, ki bi ga lahko oddali lokalcu (oddali so ga neki Balkanki - ja, Slovenistan JE na Balkanu in balkanu), koristim brezplačni javni prevoz (j.bote, migrantka), s Slovenci se družimo v slovenskih (!!!) društvih, celo slovenske šole imamo, s sorodniki in prijatelji se, ko pridejo na obisk / počitnice, pogovarjam izključno v slovenščini. Še kaj?

  • Teja Tesko 16:26 18.januar 2017.

    Ne bodi smešna, kdo se bo bal za službe, preberi si kaj, npr.diplomske naloge so dober vir. Migranti, tudi tisti, ki so tu že po več let, so v glavnem podpirani s strani nas, davkoplačevalcev, brezposelni, na sociali, država jim ...prikaži več plačuje stanovanje, zdravstvo, skratka vse. Službe lahko odvzamejo kakšnim revežem, ki delajo na črno, ker bodo delali še za manj, Slovenci ne bodo.Glede stanovanj pa poslušaj prispevek na linku, praktično ni človeka, ki bi jim bil pripravljen oddati stanovanje, kljub zagarantiranemu plačilu: http://radiostudent.si/dru%C5%BEba/puko-u%C4%8Dkur/hvala-za-klicMigranti z urejenimi papirji, ki se sami preživljajo, so nam podobni v navadah in kulturi so pa dobrodošli.

  • Avatar praufo
    praufo 15:08 18.januar 2017.

    župan mora delati v interesu občanov - krajanov, sicer naj odstopi ... ve se, da je večina "treznega" folka proti begunskim centrom vsepovsod po sloveniji, zato apeliram vse župane, naj podprejo svoje krajane ... slovenija je premajhna za vse te ...prikaži več miljone osebkov ki imajo še kako težko življenje, ampak mi ne moremo in ne zmoremo, ... žal

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.