Slovenija
46 ogledov

Zveza potrošnikov v bitko proti telekomunikacijskim operaterjem

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Thomy 17:11 31.avgust 2015.

    Dejstvo je, da v prostem trgu vsak operater lahko določa svoje cene. In ta konkurenca dovoljuje potrošniku, da se odloči za izdelek oziroma storitev, ki se mu zdi najbolj primerna, oziroma najmanj napačna. Stvar deluje.Trenutno imam Bob. Tuš ponudba ...prikaži več se mi zanimiva a jo ne izberem, ker imajo cel kup prikritih zank. Kje je tu težava...

  • rhombur 15:45 31.avgust 2015.

    Bravo ZPS. Zdaj pa samo še pišite Akrapoviču, Pipistrelu, Krki, Leku, BMWju, Applu, Samsungu, Adidasu itd., naj se nehajo zajebavat in samostojno določat cene. Lepo naj razkrijejo svoje stroške na enoto produkta in to jim bomo plačali. Ne rabi noben ...prikaži več ne dobička, ne razvoja. Tudi delavec ne - pest riža in rjuha okol ledij, to je vse, kar človek utemeljeno rabi. ZPS v svitlo prihodnost za vse.

  • benč 16:44 31.avgust 2015.

    Pri tušmobilu moraš plačat za prekinitev naroč. razmerja, tudi v primeru, ko se ti je iztekla pogodba.Sicer pa kaj se čudimo, saj vemo kje živimo!

  • kranjskias 20:52 31.avgust 2015.

    pobiranje denarja na suho, sej edino to dobro obvladamo..............

  • spenjac 21:11 31.avgust 2015.

    jaz sem potrošnik, ne delničar simobila ali mobitela. Zatorej: kje lahko podpišem?

  • Avatar Zala
    Zala 00:40 01.september 2015.

    Res je, ukvarjajo se samo s svojimi predplačniki. Gospa Kutin se počasi poslavlja in odhaja v evropske vode na višji položaj in dohodke.

  • Dixon 10:59 01.september 2015.

    Pri vseh moraš plačat prekinitev razmerja.Je pa Tušmobil daleč najcenejši izmed vseh operaterjev. Dobiš pa še poceni telefon, če/ko ga rabiš. Telekom pa Simobil pa se obnašata, kot da sta edina in oba draga kot žafran.

  • davidoff 15:51 31.avgust 2015.

    Ko bi se pri ZPS toliko kot z mobilno telefonijo ukavarjali z drugimi cenami, bi bilo za nas - potrošnike veliko bolje. Mobilne storitve se občutno cenijo, vse ostale cene gredo pa v nebo.A se ne bi raje ukvarjali ...prikaži več s tem, da so trenutno na trgu najnižje cene energentov? Račun za elektriko pa samo navzgor. Pa cene mleka so šle krepko navzdol, v trgovini se to ne pozna.

  • dragec 19:05 31.avgust 2015.

    res je, ponujajo neumne pakete in obenem sprememba 20 eur, LOPOVI

  • izRODEk 21:56 31.avgust 2015.

    ZPS se bolj, kot s potrošniki, ukvarja z doživljenskim mandatom Brede Kutin in sredstev za vzdrževanje njene jahte.Ko sem ZPS pred leti seznanil, da Tušmobil goljufa pri zaračunavanju podobnih enkratnih stroškov, so mi čez tri tedne odgovorili, da nisem ...prikaži več član ZPS in se s tem torej ne bodo ukvarjali.Zdaj, ko potrebujejo podporo, me prosijo za podpis....Glede mobilnih operaterjev in zaračunavanja pa je jasno: neoliberalizem to dopušča. Opozarjali smo vas, pa ste se smejali. Zdaj, ko vam voda teče v grlo, pa stokate...

  • blueone 17:42 31.avgust 2015.

    saj za izterjavo dolga brez predhodnega opozorila (brez poslanega opomina), tudi FURS oziroma DAVČNA UPRAVA ne bi smela izterjati denarja in ti s tem nabiti dodatnih 75 evrov stroškov (stroški FURSA + stroški banke), tako, da ti dolg zraste iz ...prikaži več 100 evrov na 175 evrov...ponavljam brez poslanega kakršnegakoli opomina!!!!!!!!!!!!

  • Avatar praufo
    praufo 17:03 02.september 2015.

    Maš pa še telemach, ki ima svoje pakete, po novem je pa tudi lastnik tušmobila, zato bo konkurenca še huda. Za telekom pa vsi vemo, da ga je čas povozil in da je bil že od nekdaj predrag.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.