Magazin /magazin/vip
73094 ogledov

Zvezdana Mlakar vedela za zgodbo Mie Skrbinac, a molčala

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • joze127 07:33 02.marec 2021.

    Enostavno! Lažniva humanistka izjavi pri javni spovedi, da je prikrivala zločin. Torej je sokriva dejanje posilstva in je pri tem uživala! Ali so ti tipi ljudi polni navidezne humanosti sploh zreli za družbo??? Kaj neki bi rekle aktivistke 8.marec.

  • ode 07:32 02.marec 2021.

    In koliko študentk tega profesorja je na ta način dobilo boljšo ali celo pozitivno oceno brez znanja? Je bila med njimi tudi mlakarica? Se je trčeni profesor naveličal večnega izsiljevanja za protiusluge?

  • dare326 10:47 02.marec 2021.

    Meni je ta ženska antipatična od prvega trenutka, ko sem jo videl in slišal v neki igri. Na račun takih karakterjev tv samo izgublja gledalce. Popolnoma nepomembna.

  • rd2dmk2 09:50 02.marec 2021.

    jest takole pravim, kaj boš dedca prijavlov, zagrabiš za jajca, pa stisneš. da se ga sliš od pekla pa do nebes, da kri špica okoli in okol. če hočeš, seveda. je vprašanje osebnega ponosa, lahko enmu pustiš za sex, lahko ...prikaži večo pa delaš vsak dan zastonj. v čem je razlika ? ni je. zmerom pustiš da te je...jo za ljubi kruhek. in kako že poje tista slovenska pesem o enem profesorju...pa ni od včeraj.

  • Baraba1952 09:36 02.marec 2021.

    Trava deluje

  • Friderik1950 14:04 02.marec 2021.

    Nekaj Zvezdaninih oddaj, z dobrimi gosti je bilo res dobrih in poučnih, v zadnjem času, še posebej pa v tej, po moje čisto zablojeni oddaji, kdo je pod tisto masko, pa eno samo pačenje, tako pri gestah začudenja, kot pri ...prikaži veči gestah veselja, skratka mimo, mimo.

  • kapibara 08:34 02.marec 2021.

    A so se dotaknili tudi zadeve "stanovanje nad bifejem Petelin" nakup- odkup- dvojna kupnina...??

  • NeAnonimni 12:04 02.marec 2021.

    Saj vsi vemo, kako ta industrija dela.. Cating couch :)

  • Avatar jate
    jate 09:35 02.marec 2021.

    kot je povedala Zvezdana..takrat pred leti ko je njo šlatal se ji je zdelo prav kar pomeni da se je delno strinjala in ni rekla NE,razen potem kasneje,ampak pred leti je bilo drugače ...sedaj pa si mladina upa dosti več,po ...prikaži večpo domače takoj ti "jebe.jo mater"in še kaj več,tako da mi ne bo no nihče rekel boga jo je strah itd..saj niso 10letne punčke ampak zrele ženske ki še kako znajo vrtet jezik,ampak žal takrat ko ni treba..v cajtu treba rečt NE,

    • Avatar jate
      jate 09:40 02.marec 2021.

      in še enkat postavljam uprašanje da sem že kot papiga:ZAKAJ ČAKAT 2 LETI OZ.ZAKAJ NI POVEDALA TAKOJ DOMA STARŠEM..o tem nisem nikjer zasledila odgovora tu mi nekaj ne štima saj za igralko ponavadi gredo samozavestne punce...

  • Avatar olor
    olor 10:37 02.marec 2021.

    Pa je to kaj novega, vsak ki ima moč lahko izsiljuje šibkejšega. Pa je lahko direktor, župan, šef, delodajalec, ... In vsaka, ki se s tem strinja in da ima korist bo tiho, v kolikor ne pa pride v javnost ...prikaži več kao nadlegovanje. Seveda je pa tu vprašanje, ali je močnejšega to moralno, etično, dopustno, ... je pa drugo vprašanje.

  • ode 21:24 02.marec 2021.

    Pa tista njena ogabna bradavica, iz katere ji rastejo tri kocine...

  • rozi6 11:22 02.marec 2021.

    Jaz pa mislim, da bi bil že skrajni čas, da nekdo pogleda ne samo v zakulisje, pač pa še kaj drugega, te spoštovane gospe.

  • romana61 19:47 02.marec 2021.

    Groza...

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:37 02.marec 2021.

    Stara avša, ki ne ve več kaj bi počela, da bi dobila malo več pozornosti. Da izkušena ženska ni pomagala mladi sodelavki, več kot z plehkim instant nasvetom, pa samo kaže kakšen človek je v resnici.

  • darja32 15:12 02.marec 2021.

    Da je Zvezdana tam kjer je,je prenašala še kaj več kot ščipanje po riti!

  • Ded2021 14:33 02.marec 2021.

    Tko kot je zamolčala njivo gandže

  • romana61 19:45 02.marec 2021.

    Nedolzna kot ponavadi, revica tudi za tono gandze ni vedela...joj joj. kdo jo se spusti v medije? Ali koristniki ki jim pase dobra travica?

  • bogdan76 12:12 02.marec 2021.

    V ČASIH SO REKLI GLAVA SVI RIT NORI.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.