Gorenjska
1168 ogledov

Prejeli kar pet zadetkov

NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj je tokrat izgubil.
Po nekaj uspešnih tekmah v 2. SNL NK Triglav Kranj ponovno nazaduje. Danes je bil ponovno poražen, v Ajdovščini je slavil NK Primorje.

Na tekmi sicer ni manjkalo zadetkov na obeh straneh, pa vendar jih je bilo v gol Triglava občutno več. Prvi trije goli so za Primorje padli v 30., 44, in 50. minuti, na kar je Triglav odgovoril z dvema zadetkoma. Tian Pantelić je zadel v 53. minuti, Matevž Matko v 65. A manjša razlika v rezultatu ni dolgo trajala, Primorje je v kratkem še dvakrat zadelo, končni rezultat je bil 5 : 2. Triglav je tako zdrsnil na 13. mesto drugoligaške lestvice.

Naslednjo tekmo bo Triglav odigral na domačem terenu, bo pa nasprotnik kar močan, v Kranj namreč prihaja Krka, trenutno tretja na lestvici z le tremi porazi. Tekma bo v soboto, 26. novembra.