764 ogledov

Triglav ponovno do zmage

NK Triglav Kranj NK Triglav/Facebook NK Triglav Kranj tokrat uspešen.
V 13. krogu 2. SNL je NK Triglav Kranj prišel do zmage proti NK Beltinci.

Kranjski nogometni klub je bil tokrat na domačem terenu boljši z 2 : 1. V 14. minuti je zadel Adam Jakupovič, v 70. minuti je zadetek dodal še Luka Brkić. Gostje so nato v 73. minuti odgovorili z enim zadetkom (Jan Bruno Kralj), a jim ni uspelo izenačiti.

Napredek po lestvici

Triglav se tako po izenačenju v 12. krogu proti Ilirski Bistrici (1 : 1) in po današnji zmagi povzpenja na 10. mesto v 2. SNL. Glede na dejstvo, da so se kranjski nogometaši kar nekaj časa nahajali na zadnjem mestu, gre za odlično napredovanje.

Tekma 14. kroga čaka NK Triglav v gosteh, v soboto, 29. oktobra se bodo pomerili z NK Jadran Dekani.