Magazin > Bizarno
23 ogledov

Igra svetlobe ali pravljična vila?

Igra svetlobe ali pravljična vila? Žurnal24 main
55-letna Angležinja se je s prijatelji družila na svojem vrtu, fotografirala in – v objektiv ujela vilo?
"Premišljevala sem in nikakor ne morem priti do razumne razlage. Figuro s fotografije sem primerjala z metulji in molji, toda nikakor nisem našla primerne živali. Prepričana sem, da sem v objektiv svojega fotoaparata ujela vilo in to bom verjela do tistega trenutka, dokler mi kdo ne dokaže nasprotno," je za Daily Mail dejala 55-letna Phyllis Bacon.

Vila ni pustila nobenih sledi
Baconova se je pred dvema letoma na svojem vrtu družila s prijatelji in se poigravala s fotoaparatom. Nenadoma je fotografirala del vrta, pozneje pa je ugotovila, da je v svoj objektiv ujela svetlikajoče se bitje. "Fotografija je nastala po naključju. Bitje na sliki sem opazila pozneje, za seboj pa ni pustilo nobene sledi," je povedala Baconova. "Vse je ostalo zgolj na ugibanjih, saj nihče ne more zatrditi, kaj je na fotografiji," je dodala Baconova.
Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.