Magazin > Bizarno
3 ogledov

Na parkirišču obdeloval napihljivi lutki

Svoji "dekleti" je hotel poljubiti v slovo, sedaj pa sta ostali sami. Žurnal24 main
51-letni George Bartusek s Floride je na polnem parkirišču poljubljal in otipaval dve napihljivi lutki. Policiji je povedal, da se je poslavljal od svojih deklet.

Šokirani obiskovalci so na parkirišču trgovskega centra v Miamiju na Floridi opazili moškega, ki je poljubljal in otipaval napihljivi lutki. Nemudoma so poklicali policijo, ki je 51-letnega Georga Bartuseka aretirala. "Ne morem verjeti. Sprehajal sem se s hčerko in videl moškega, ki je z lutkama počel tiste reči," je povedal očividec. George je bil v svoje početje očitno tako zatopljen, da ni opazil velikega števila ljudi, ki so se zbrali okrog njega.

George je povedal, da je svoji dekleti poljubil v slovo. V trgovski center se je odpravil z namenom, da jima kupi nekaj oblačil. Policija ga je aretirala zaradi neprimernega vedenja. "Nikoli nisem videl ničesar podobnega. Saj to je sramotno! To bi lahko počel doma, ne pa na javnem kraju," je povedal eden izmed očividcev.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.