Magazin > Bizarno
16 ogledov

Osem let živel v temi

Kuža Raitán po striženju. Žurnal24 main
Kuža Raitán je dolga leta živel z alkoholikom, ki ga je prav malo brigalo, kaj se dogaja z njegovim psom.

V španskem mestu Dos Hermanas ob Sevilli se je življenje nesrečnega Raitána popolnoma spremenilo, ko so ga policisti rešili iz hiše groze. Raitán je namreč osem let preživel v temni sobi brez luči, njegov lastnik pa ga vsa ta leta nikoli ni peljal na sprehod.



Policisti sprva niso vedeli, da gre za psa, saj Raitán zaradi dolge in goste dlake ni mogel hoditi. Zanj zdaj skrbijo v zavetišču, ki še nikoli ni sprejelo živali v tako slabem stanju. Na začetku so mislili, da bodo morali Raitána zaradi slabega stanja uspavati, toda kuža si je po striženju opomogel in se postavil na noge. Kmalu je shodil, zdaj pa se privaja na zunanji svet.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.