Magazin > Bizarno

Pritisk za uspeh

Pritisk vode lahko nadomesti elektriko. Si upate? Žurnal24 main
Zadnje čase postaja podvodno likanje pravi trend, saj pritisk vode nadomesti elektriko. Skupina Avstralcev se je odločila, da v tem "ekstremnem športu" podre rekord.

Skupina 72 avstralskih potapljačev je postavila rekord v likanju pod vodo. Akcija se je zgodila južno od Melbourna v tri metre globokem oceanu, videti pa je bilo veliko desk za likanje, likalnikov in perila. Policisti in svetovalci, ki so nadzirali pravilnost izvedbe, so povedali, da je bilo zelo mrzlo in da so tekmovalci očitno nori.

Tako imenovano ekstremno likanje se je zadnja leta prav besno razširilo. Spletne strani in navdušenci ga hvalijo kot najnovejši nevarni šport, ki vsebuje tako elemente vznemirljive zunanje dejavnosti kot zadovoljstvo ob dobro zlikani srajci.

Udeleženci, ki so prekosili prejšnji rekord 70 likalcev pod vodo, si želijo priti v Guinnessovo knjigo rekordov. Likalnikom so pred potopom seveda odstranili vse električne dele, saj je pritisk vode naredil svoje.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.