Magazin > Bizarno
80 ogledov

Prostitutka si je zlomila sramno kost

Prodajalka ljubezni je ni odnesla poceni. Žurnal24 main
Prodajalka ljubezni bo morda ob službo. Potem ko je pregloboko pogledala v kozarec, je padla in si zlomila pomemben faktor pri njenem poslu – sramno kost.

Prostitutka je padla z balkona v četrtem nadstropju zgradbe v Zagrebu. Zlomila si je sramno kost in nogo. V krvi je imela 2,56 promila alkohola. Ali je prodajalka ljubezni padla po naključju ali pa se je hotela ubiti, še raziskujejo.

28-letna Špresa S. je nesrečno padla 10 minut čez polnoč. Po čudežu je ostala živa, rešil jo je nadstrešek, na katerega je padla, saj je ublažil padec. Sosedje, ki so slišali dogajanje, so sprva mislili, da gre za eksplozijo. Ko so našli dekle, so nemudoma poklicali nujno zdravniško pomoč, gasilce in policijo.

Prevelika koncentracija alkohola v kombinaciji z nudenjem užitka je bila za prostitutko skorajda usodna. Z oddelka za travmatologijo so že sporočili, da je dekle huje poškodovano. Policija preiskuje, ali je stanovanje Špresa koristila kot delovni ali zasebni prostor. Ni še znano, ali bo morala zaradi poškodb trajno opustiti svoj poklic.

 

 

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.