Magazin > Bizarno
5 ogledov

Salonarji za dojenčke

Bi svoji punčki obuli podobne čevlje? Žurnal24 main
Prodajalci trdijo, da gredo salonarji za dojenčke dobro v prodajo. Nekatere matere dojenčic so zgrožene nad idejo, da bi svojim punčkam obule salonarje.

Nek ameriški proizvajalec je na trg lansiral kolekcijo salonarjev v roza barvi in z leopardovim vzorcem. To pravzaprav ne bi bilo tako neobičajno, če ne bi bili salonarji namenjeni punčkam, starim do šest mesecev. Proizvajalec svoj izdelek opisuje kot zabaven, glamurozen in vesel.

Tole nenavadno obuvalo so si lahko mamice ogledale na otroškem sejmu v Londonu. Nekatere med njimi so bile prav zgrožene. Menijo, da salonarji prikazujejo otroka kot seksualni objekt. "Nekatere mamice trdijo, da so čevlji nevarni. Večina si jih je hitro premislila, ko so videle, da so čevlji pravzaprav zelo udobni in imajo mehko peto," pravi Britanka Julia Taylor, ki se ukvarja s prodajo otroških salonarjev. "Čevlji so namenjeni zabavi in kot dodatek k obleki za zabavo," dodaja Julia.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.